Історії мандрівника в Чернівцях: подорожувати без грошей – реально!

Середа, 30 березня 2016, 12:18

Часто люди не хочуть подорожувати, бо вважають, що на це потрібні небачені кошти. Та і справді вони частково праві: їжа, житло, гострі враження і сувеніри – задоволення з недешевих. Однак є люди, які розвіюють такі думки й доводять, що подорожувати без грошей можна. То чи насправді це так?

Іван Онисько – це мандрівник, який за кілька останніх років відвідав 28 країн. На зустріч до організації «Пласт» у Чернівцях він прийшов з порадами та історіями. Відвідати цю зустріч могли усі охочі.

Шукач пригод розповів, що за півроку відвідав 12 країн, ба більше, на це не витратив майже ніяких коштів.

Довелося їздити автостопом. Для багатьох людей – це цікаво. Налагоджуєш контакт з водієм, розповідаєш щось смішне й цікаве і вуаля – грошей з тебе не візьме. Іван говорив, що він був ладен іти на все: просити їсти й спати абиде, однак завжди йому допомагали. У кожній країні знаходились ті, які безкоштовно могли забезпечити його їжею, житлом, а то й екскурсією містом! Мандрівник розповів, що люди дуже доброзичливі й направду неприємний інцидент відбувся тільки раз: у Криму його дуже лаяли за жовто-синій прапор на валізі.

Я нагадаю, що 22 вересня Іван Онисько виїхав з Тернопільщини й на рідну Україну в Київ прибув з Тайланду 22 березня. Півроку пригод і страху, емоцій та відчуттів, життя й щастя!