В "Боянівки" з'явиться новий власник?

Вівторок, 11 червня 2013, 17:07

В "Боянівки" з'явиться новий власник? Власником найбільшого регіонального торгово-розважального центру «Боянівка» стане Ощадбанк

Власником найбільшого регіонального торгово-розважального центру «Боянівка» стане Ощадбанк

Сьогодні Господарський суд Чернівецької області може ввести процедуру санації ТОВ «Боянівка», яке управляє найбільшим регіональним торгово-розважальним центром «Боянівка». Про це повідомив «Vsemisto.info» арбітражний керуючий Олександр Хоменко: «Минулого тижня це рішення було прийнято комітетом кредиторів», пише «Vsemisto.info».

За його словами, під час санації планується провести оцінку торговельно-розважального центру, після чого передати корпоративні права на нього головному кредитору - Ощадбанку. «Ми плануємо його продати», - сказав «Vsemisto.info» голова правління Ощадбанку Сергій Подрєзов.

«Боянівка» - найбільший регіональний торгово-розважальний центр, який знаходиться в Чернівцях (мікрорайон Хотин). Його загальна площа - 120 тис. кв. м, орендна - близько 70 тис. кв. м. Власник центру - місцевий бізнесмен Дмитро Равлюк. Перша черга об'єкту була введена в експлуатацію в 2007 р., друга - в 2009 р.

У «Боянівці» розташовані льодовий каток, боулінг-клуб, більярд-клуб, заклади громадського харчування, конференц-зал, взуттєві магазини і магазини одягу та ін. За даними Олександра Хоменка, заповнюваність центру становить приблизно 60%.