Відомий американець, друг музичної групи "The Beatles", помер в Чернівцях

Середа, 07 листопада 2012, 13:11

У Чернівцях помер один з лідерів руху хіпі в США, 76-річний відомий психотерапевт Сеймур Картер. Про це повідомив сьогодні головний судовий медичний експерт управління МВС Чернівецькій області Віктор Бачинський. За попередніми даними, причиною смерті став серцевий напад, повідомляє «Vsemisto.info».    Американський фахівець, який товаришував з безліччю культових музичних груп, серед яких і "The Beatles", викладав психотерапію по всьому світу - в Німеччині, Голландії, Польщі, Росії.

У Чернівцях помер один з лідерів руху хіпі в США, 76-річний відомий психотерапевт Сеймур Картер. Про це повідомив сьогодні головний судовий медичний експерт управління МВС Чернівецькій області Віктор Бачинський. За попередніми даними, причиною смерті став серцевий напад, розповідає «Vsemisto.info».

Американський фахівець, який товаришував з безліччю культових музичних груп, серед яких і "The Beatles", викладав психотерапію по всьому світу - в Німеччині, Голландії, Польщі, Росії. Місяць тому він провів кілька семінарів у Києві, а потім приїхав до Чернівців, де взяв активну участь у підготовці міжнародного фестивалю з психології.

Українській владі вдалося знайти його родичів. Кремувати його будуть в Києві, і потім капсулу з прахом передадуть рідним до Вашингтона.

© Vsemisto.info