Масове отруєння школярів, а завідувач виробництвом гімназії притягнутий до адміністративної відповідальності

Понеділок, 12 листопада 2012, 14:35

Державна санітарно-епідеміологічна служба повідомляє, що за період з 7 по 10 листопада у Чернівцях 19 дітей, які відвідують гімназію № 1, захворіло гострими кишковими інфекціями. Всього, як наголошується в повідомленні прес-служби ДержСЕС, в гімназії навчаються 1050 школярів.     У 18 хворих перебіг захворювання легкого ступеня тяжкості, у одного хворого - середнього ступеня тяжкості. У всіх хворих відібраний біологічний матеріал для лабораторних досліджень. У трьох дітей виявлена ​​шигелла Зонне, повідомляє Vsemisto.info.

Державна санітарно-епідеміологічна служба повідомляє, що за період з 7 по 10 листопада у Чернівцях 19 дітей, які відвідують гімназію № 1, захворіло гострими кишковими інфекціями. Всього, як наголошується в повідомленні прес-служби ДержСЕС, в гімназії навчаються 1050 школярів .

У 18 хворих перебіг захворювання легкого ступеня тяжкості, у одного хворого - середнього ступеня тяжкості. У всіх хворих відібраний біологічний матеріал для лабораторних досліджень. У трьох дітей виявлена ​​шигелла Зонне, повідомляє Vsemisto.info.

В ході епідеміологічного розслідування встановлено, що у одного з працівників харчоблоку гімназії були клінічні прояви дизентерії. Він спеціальне лікування не отримував, керівництво навчального закладу про захворювання не інформував.

За ці порушення завідувач виробництвом гімназії притягнутий до адміністративної відповідальності. Функціонування харчоблоку призупинено.

В осередку проведені заключні дезінфекційні заходи.

© Vsemisto.info