Нові правила для водіїв. Відео тепер заборонене?

П'ятниця, 15 лютого 2013, 18:00

Суєта навколо Правил почалася в серпні минулого року, коли заступник начальника ДАІ Володимир Рєзніков офіційно заявив: громадяни не мають права знімати на відео інспекторів ДАІ. Нові правила для водіїв. Відео тепер заборонене?

Більшість нововведень не змінюють правила, а просто усувають плутанину. Наприклад, якщо розмітка і знак суперечитимуть один одному, пріоритет має знак. Раніше водій поняття не мав, чим керуватися, що нерідко призводило до ДТП. Втім, автолюбителі і після нововведень не зможуть вирішити дилему, що робити, якщо дорожні знаки виключають один одного. Наприклад, висить знак "тільки направо", повертаєш, а там "цегла". Хочеш - назад здавай, хочеш - злітай.

Такого роду нестиковок вистачає і у великих містах, і в провінції, і на трасі. І найчастіше саме за таким поворотом з підступом сидить інспектор ДАІ і відловлює приїжджих. За допомогою коректування ПДР вирішити цю проблему неможливо. Хіба що внести пункт, згідно з яким, у ситуації з взаємовиключними знаками водій правий в будь-якому випадку. Це, як мінімум, спрятиме інспекторів розлюбити такі пастки. Але внесе додаткову плутанину при ДТП.


З середини квітня на дорогах з'являться нові знаки. До прикладу, "Пункт зупинки трамвая", "Кінець пункту зупинки трамвая", "Культова споруда", "Промислова зона", "Фото-, відеофіксація порушень". Розмітка зможе бути не тільки білою або жовтою, але й синьою. Так будуть виділяти місця паркування на проїжджій частині. Тимчасова розмітка буде помаранчевою.

 

Нові знаки, які незабаром з'являться на українських дорогах

"Ми суттєво конкретизували деякі положення ПДР, ввели нові визначення. Всі зміни внесені з урахуванням міжнародного досвіду і спрямовані на профілактику безпеки дорожнього руху", - пояснив начальник Центру безпеки руху та автоматизованих систем при МВС Сергій Будник.

Одне з нових визначень - "газон". Це "ділянка однорідної території з дерновим покриттям, який штучно створюється шляхом посіву і вирощування дерностворюючих трав". Трохи мудро, але зате тепер, нарешті, є норма, що забороняє зупинку і стоянку на газонах, і зрозуміло, що саме мається на увазі. До дня набрання чинності нових правил на газонах якраз почне пробиватися перша весняна зелень. І, швидше за все, саме за паркування на траві автолюбителів будуть масово штрафувати цієї весни.

День з вогнем

З 1 жовтня по 1 травня всі автомобілі за межами населених пунктів повинні будуть їздити з увімкненими ходовими вогнями або ближнім світлом фар. Нібито це має поліпшити видимість. Або як мінімум зробити машини помітніше. Змінилося і визначення темного часу доби. Відтепер це просто час від заходу до світанку.

Багато галасу свого часу викликала пропозиція ДАІ зобов'язати водіїв їздити тільки на автомобілях, "взутих" по сезону. Половину року - на літній гумі, половину - на зимовій. При цьому зміна сезону відбувається за календарем, а не за фактом. Як в армії: 15 жовтня виходить наказ про перехід на зимову форму одягу, і будь на вулиці хоч +30, зимова шапка обов'язкова.

Вимога їздити тільки на підходящій до сезону гумі є в Австрії, Естонії, Литві, Фінляндії, Швеції та Словенії. Але вся штука в тому, що в цих країнах зі змінами сезонів усе більш-менш зрозуміло. А ось Україна перебуває в декількох кліматичних поясах. І якщо в Чернігові вже зима, в Севастополі ще можна купатися. І ДАІ обов'язково скористалася б невідповідністю, щоб штрафувати всіх, хто, умовно кажучи, в спеку не носить зимової шапки. У Кабміні подумали і вирішили, що ДАІ хоче занадто багато чого. Замість суворого графіка, з'явилася норма: "рекомендується використовувати шини, а їх можна підібрати на сайті wikimart.ru, що відповідають стану проїжджої частини".

Сьогодні це формулювання звучить як знущання. Зима в Україні йде разом з асфальтом, і "станом проїжджої частини" не відповідають взагалі ніякі шини. Тут допоможе хіба що гусеничний транспорт. Благо, на гусениці автолюбителів у примусовому порядку поки не пересаджують.

Виключили з остаточної редакції ПДР і обов'язок водіїв, які перебувають на трасі, в темний час доби надягати світловідбиваючий жилет. На думку експерта Центру політичного і економічного аналізу Вадима Слободянюка, вимоги до жилетам були прописані так докладно, що це змушувало засумніватися у чистоті намірів ДАІ. "Виглядає так, ніби хтось спеціально прописав цю норму таким чином, щоб підкинути замовлень якій-небудь приватній конторі, яка випускає жилети з цими властивостями", - підозрював Слободянюк. У підсумку реальній чи міфічній фірмі заробити так і не дали.

Відео поза законом

Найцікавіше в нових старих ПДР не те, що затвердив Кабмін, а те, що упустив. Суєта навколо Правил почалася в серпні минулого року, коли заступник начальника ДАІ Володимир Рєзніков офіційно заявив: громадяни не мають права знімати на відео інспекторів ДАІ. Мовляв, це адміністративне правопорушення, і карається воно 15 добами арешту. Обурилися навіть ті водії, які не знають, чи є у них на телефоні відеокамера. Резніков був уже не радий, що сказав дурницю, не подумавши про наслідки. Підлив масла у вогонь і Микола Азаров. "Не може в принципі бути такої заборони", - заявив тоді прем'єр.

ДАІ потрібно було терміново маскувати свою помилку. І чиновники не придумали нічого кращого, ніж звинуватити у всьому недосконалість ПДР. Мовляв, треба терміново оновити Правила, і інспекторів можна буде знімати у всіх ракурсах, не боячись 15 діб. В принципі, вносити зміни до ПДР потрібно було в будь-якому випадку. Скандал з Рєзнікова просто прискорив цей процес приблизно на рік. Ось тільки в остаточній редакції про відеозйомку ні слова, ні натяку.

Прес-секретар МВС Володимир Поліщук пояснює, що всі необхідні норми є в загальнодержавних законах і Цивільному кодексі. "Окремо в ПДД навряд чи їх хтось колись буде прописувати", - вважає він. Але тоді навіщо було город городити? Зрештою, коли Резніков виголошував свою гнівну промову, закони і кодекс були тими ж ...

Втім, своє завдання маневр виконав - про відеозйомку, чи то легальної, чи то забороненої, за півроку всі призабули. А ПДР від змін, як мінімум, не стали гіршими, що вже велике досягнення в нашій країні.