Брати Сістерс

Четвер, 06 грудня 2018, 03:00
The Sisters Brothers
В ролях: Хоакін Фенікс, Джон Сі Райлі, Джейк Джилленгол, Різ Ахмед, Рутгер Гауер, Еллісон Толман, Річард Брейк, Данкан Лакруа, Керол Кейн, Лексі Бенбоу-Гарт, Девід Ґасман, Йоуганнес Гейкьюр Йоуганнессон
Режисери: Жак Одіар
Рік: 2018
Світова прем`єра: 19.09.2018
Прем`єра в Україні: 06.12.2018
Рейтинг фільму: Рейтинг фільму Брати Сістерс
Тривалість: 121 хв.
Вікові обмеження: 16 років
Країна: США, Франція, Іспанія, Бельгія, Румунія
Жанр: комедія, пригоди, драма, вестерн
Студія: Why Not Productions, Canal+, France 2 Cinéma, Annapurna Pictures

 Знайомтеся – це брати Сістерс: Елай і Чарлі. Вони заробляють на життя тим, що вбивають людей. Такі собі ассасіни 50-их років ХІХ століття в Орегоні. Ті часи у США ознаменувалися золотою лихоманкою та постійними вбивствами наліво та направо. Закон тоді був дуже примарним поняттям. Брати Сістерс ніколи не розраховують на свій розум – їхнім головним плюсом є нескінченна удача. Таємничий Командор зробив для хлопців замовлення – убити якогось золотошукача Уоррена. Брати не мають поняття, чим цей хлопець завинив, але готові виконати завдання. Коли жертва вже майже була в пащі хижаків, розвідник братів перейшов на його бік – хлопець знає секрет, як добувати золото. І тепер досвідчені вбивці будуть боротися проти гострого розуму.

Кінопалац Чернівці:
Малий зал (показ з 06.12.2018 по 12.12.2018)
14:40 - ціна 40-60 грн.
20:30 - ціна 40-60 грн.
Малий зал (показ з 13.12.2018 по 19.12.2018)
20:30 - ціна 40-60 грн.


 

Актуальна афіша Чернівців: кінотеатри, концерти, нічні клуби

Афіша Чернівців. Ласкаво просимо на чернівецький міський портал. На цьому порталі ви зможете знайти багато цікавого. Афиша в Черновцах. Виставки, вистави, концерти, вечірки, кіно, дискотеки - важко встежити за всіма цікавими подіями. Щоб вчасно придбати квиток на футбольний матч, концерт улюбленого виконавця або не пропустити прем'єру нового фільму афіша в Чернівцях стежить за всіма новинами. З нами ви можете бути впевнені, що не пропустите жодного важливої ​​події. Скористайтеся послугами порталу і завжди будьте в курсі останніх подій в Чернівцях. Якщо ви полюбляєте дискотеки в Чернівцях - відвідайте цю сторінку. Якщо ви ходите в кіно в Чернівцях - читайте про сеанси на нашому порталі. Ми детально описумо кожний фільм, який відбудеться. Концерти в Чернівцях відбуваються часто у філармонії на площах, а інколи і в клубах. Афіша театру в Чернівцях розкриє таємниці культурного життя нашого міста.