Я, Ти, Він, Вона

Середа, 26 грудня 2018, 03:00
Я, Ти, Він, Вона
В ролях: Володимир Зеленський, Ольга Сумська, Станіслав Боклан, Євген Кошовий, Надя Дорофєєва, Ольга Полякова, Анастасія Коротка, Юрій Ткач, Сергій Бабкін
Режисери: Володимир Зеленський, Девід Додсон
Рік: 2018
Світова прем`єра: 27.12.2018
Прем`єра в Україні: 27.12.2018
Рейтинг фільму: Рейтинг фільму Я, Ти, Він, Вона
Тривалість: 96 хв.
Вікові обмеження: 12 років
Бюджет: 36.90 млн. долл. США
Країна: Україна
Жанр: комедія, романтика
Студія: Студія Квартал-95

 Час якомога краще перевіряє любовні стосунки на стійкість. Через 10 років подружнього життя навіть найромантичніші і найміцніші пари потроху згасають і втрачають інтерес до одне одного. Яна з Максимом потрапили саме в цю сумну подружню ситуацію, коли у них радше не любовні стосунки, а просто взаємна повага. Вони вже навіть почали розуміти, чому словосполучення "подружній обов'язок" має слово "обов'язок". Щоб щось змінити в житті, пара вирішила розлучитися. Суддя їм дав один місяць на роздуми – а раптом щось зміниться. І отримавши свободу, у їх життях з'явиться багато нових емоцій, неймовірні події і цікаві люди. Може, варто так завжди жити?

Кіноклуб RED:
Media (показ з 17.01.2019 по 23.01.2019)
19:00 - ціна 60-120 грн.
Кінопалац Чернівці:
Великий зал (показ з 17.01.2019 по 23.01.2019)
17:35 - ціна 40-60 грн.


 

Актуальна афіша Чернівців: кінотеатри, концерти, нічні клуби

Афіша Чернівців. Ласкаво просимо на чернівецький міський портал. На цьому порталі ви зможете знайти багато цікавого. Афиша в Черновцах. Виставки, вистави, концерти, вечірки, кіно, дискотеки - важко встежити за всіма цікавими подіями. Щоб вчасно придбати квиток на футбольний матч, концерт улюбленого виконавця або не пропустити прем'єру нового фільму афіша в Чернівцях стежить за всіма новинами. З нами ви можете бути впевнені, що не пропустите жодного важливої ​​події. Скористайтеся послугами порталу і завжди будьте в курсі останніх подій в Чернівцях. Якщо ви полюбляєте дискотеки в Чернівцях - відвідайте цю сторінку. Якщо ви ходите в кіно в Чернівцях - читайте про сеанси на нашому порталі. Ми детально описумо кожний фільм, який відбудеться. Концерти в Чернівцях відбуваються часто у філармонії на площах, а інколи і в клубах. Афіша театру в Чернівцях розкриє таємниці культурного життя нашого міста.