11 дітей з Моршина

Четвер, 03 січня 2019, 03:00
11 дітей з Моршина
В ролях: Людмила Єфименко, Олександр Задніпровський, Олена Лавренюк, Ольга Фреймут, Володимир Горянський, Ада Роговцева, Віталіна Біблів, Олександр Піскунов, Сергій Бабкін, Гарік Корогодський, Анатолій Анатоліч
Режисери: Аркадій Непиталюк
Рік: 2019
Світова прем`єра: 03.01.2019
Прем`єра в Україні: 03.01.2019
Рейтинг фільму: Рейтинг фільму 11 дітей з Моршина
Тривалість: 85 хв.
Вікові обмеження: 1 років
Бюджет: 15.30 млн. долл. США
Країна: Україна
Жанр: комедія, пригоди, детектив
Студія: Solar Media Entertainment

 Моршин завжди був вельми непримітним містечком в Україні. Багатьом він відомий тільки завдяки мінеральній воді, яку там виробляють. Але ходять легенди, що Моршин стоїть на місці падіння метеорита. Цей космічний об'єкт має досить немаленьку цінність – він складається з дорогого металу осмію, який не так то й просто десь знайти. Одна жінка на ім'я Сніжана має велику владу в місті та хотіла би заволодіти цим метеоритом, якщо він дійсно існує. У неї є ціла команда людей, які готові дістатися до об'єкта за будь-яку ціну. Але на шляху до здійснення цього плану стоять 11 дітей, які мають свої цілі та не зупиняться ні перед чим.

Кіноклуб RED:
Red (показ з 17.01.2019 по 23.01.2019)
09:15 - ціна 60-120 грн.


 

Актуальна афіша Чернівців: кінотеатри, концерти, нічні клуби

Афіша Чернівців. Ласкаво просимо на чернівецький міський портал. На цьому порталі ви зможете знайти багато цікавого. Афиша в Черновцах. Виставки, вистави, концерти, вечірки, кіно, дискотеки - важко встежити за всіма цікавими подіями. Щоб вчасно придбати квиток на футбольний матч, концерт улюбленого виконавця або не пропустити прем'єру нового фільму афіша в Чернівцях стежить за всіма новинами. З нами ви можете бути впевнені, що не пропустите жодного важливої ​​події. Скористайтеся послугами порталу і завжди будьте в курсі останніх подій в Чернівцях. Якщо ви полюбляєте дискотеки в Чернівцях - відвідайте цю сторінку. Якщо ви ходите в кіно в Чернівцях - читайте про сеанси на нашому порталі. Ми детально описумо кожний фільм, який відбудеться. Концерти в Чернівцях відбуваються часто у філармонії на площах, а інколи і в клубах. Афіша театру в Чернівцях розкриє таємниці культурного життя нашого міста.