Пригоди маленького Ремі

Четвер, 11 липня 2019, 03:00
Rémi sans famille
В ролях: Даніель Отей, Жак Перен, Людівін Саньє, Віржині Ледуайєн, Зої Бойл, Флер Жеффріє, Николас Роу, Малом Пакуін, Жонатан Заккаї, Альбан Массон
Режисери: Антуан Блоссер
Рік: 2018
Світова прем`єра: 30.09.2018
Прем`єра в Україні: 11.07.2019
Рейтинг фільму: Рейтинг фільму Пригоди маленького Ремі
Тривалість: 105 хв.
Країна: Франція
Жанр: комедія, пригоди, драма
Студія: TF1 Films Production

 Маленький Ремі занадто рано втратив своїх батьків. Йому всього-на всього десять років, а хлопчик уже зовсім один у цьому жорстокому світі дев'ятнадцятого століття. Але доля трохи зглянулася над сиротою – його вирішив узяти під своє крило вже немолодий бродячий артист Віталіс, який подорожує зі своїми дресированими звірами від поселення до поселення. Так почнеться захоплива подорож маленького Ремі Францією, повна небезпек і пригод. Він відкриє в собі нові таланти та можливості, а також зрозуміє справжню ціну тих, хто пройде всі випробування разом із ним. І що найголовніше – Ремі зможе дізнатися, хто же його батьки. Це буде захоплива історія.

Кінопалац Чернівці:
Малий зал (показ з 18.07.2019 по 24.07.2019)
14:00 - ціна 40-80 грн.
18:30 - ціна 40-80 грн.


 

Актуальна афіша Чернівців: кінотеатри, концерти, нічні клуби

Афіша Чернівців. Ласкаво просимо на чернівецький міський портал. На цьому порталі ви зможете знайти багато цікавого. Афиша в Черновцах. Виставки, вистави, концерти, вечірки, кіно, дискотеки - важко встежити за всіма цікавими подіями. Щоб вчасно придбати квиток на футбольний матч, концерт улюбленого виконавця або не пропустити прем'єру нового фільму афіша в Чернівцях стежить за всіма новинами. З нами ви можете бути впевнені, що не пропустите жодного важливої ​​події. Скористайтеся послугами порталу і завжди будьте в курсі останніх подій в Чернівцях. Якщо ви полюбляєте дискотеки в Чернівцях - відвідайте цю сторінку. Якщо ви ходите в кіно в Чернівцях - читайте про сеанси на нашому порталі. Ми детально описумо кожний фільм, який відбудеться. Концерти в Чернівцях відбуваються часто у філармонії на площах, а інколи і в клубах. Афіша театру в Чернівцях розкриє таємниці культурного життя нашого міста.