Про проект - Все місто Чернівці

Керівник проекту - Володимир Буринський

Головний редактор - Ігор Бойчук

Журналіст -  Ярослав Рачук

Наша адреса: м. Чернівці, вул. Доброго, 13 (офіс 1).

Контактний телефон: 095 327 01 45.

Рекламний відділ: 050 27 83 992, 068 56 97 856.

Переглянувши наш сайт повністю, Ви зможете вигідно використовувати його для презентації Вашого бізнесу.

Проект vsemisto.info запущений в 2011 році і надає своїм користувачам максимум корисної та точної інформації:

Новини: (новини Чернівці, Новини компаній, Політика, Нерухомість, Спорт, Фінанси та ринки, Наука та технології, Культура, Автоновини, Кримінал, Україна і світ, Новини своїми очима).

Каталог підприємств: (Авто, Бізнес послуги, Міські служби, Зоосвіт, Комп'ютери інтернет, Меблі, Медицина та здоров'я, Мобільний зв'язок і телекомунікації, Музичні інструменти, Нерухомість, Обладнання, Освіта, Оптові бази склади, Організації та представництва, Святкові послуги, Промисловість, Робота, Реклама та поліграфія, Будівництво, ЗМ, Торгівля та товари, Послуги, Ювелірні вироби).

Дозвілля: (Більярд, Боулінг, Виставки, Готелі, Палаци і зали, Торгові центри, Дитячий відпочинок, Доставка суші і обідів, Картинг, Кафе і бари, Кінотеатри, Комп'ютерні клуби, Нічні клуби, Музеї, Пивні заклади, Піцерії, Ресторани, Салони та центри краси, Санаторії та бази, Сауни і лазні, Солярії, Спортивні клуби і федерації, Спортивні об'єкти, Театри, Туристичні агентства, Фітнес центри, Інше).

Шопінг: (Аксесуари, Антикваріат, Бренди, Все для майбутніх мам, Все для молодят, Інтернет магазини, Нижня білизна, Взуття, Одяг, Оптика, Парфуми і косметика, Подарунки й сувеніри, Посуд, Спорт товари, Товари для дітей, Елітний чай та кава).

Афіша Чернівців: (Кіно, Клуби, Ресторани, Концерти, Театри, Виставки, Дітям, Спорт)

Гарячий туризм: (Гарячі тури, Фотоголосування, Рейтинг турагентств, Турагентства на карті)

Дисконти та флаєри: (Розміщення дисконтів і флаєрів компаній зареєстрованих в каталозі підприємств, дозвілля, шопінг)

Акції та знижки: (Розміщення акцій і знижок компаній і підприємств зареєстрованих в каталозі підприємств, дозвілля, шопінг).

Довідка: (Про наше місто, Куди телефонувати в екстрених ситуаціях, Навчальні заклади Чернівців, Корисні телефони Чернівців, Телефонні коди України, Банкомати в Чернівцях, Автобуси Чернівців, тролейбуси, трамваї, таксі, Літаки, Поїзди, Електрички, Міжміські автобуси, Радіо Чернівців, Номерні знаки, Штрих-коди, Поштові індекси Чернівецької області, Грошові одиниці країн світу, Гороскоп, Погода в Чернівцях, Банківські курси валют, Опитування та голосування на сайті, Точки доступу Wi-fi в Чернівцях).

Знайомства: (Знайомства в Чернівцях)

Аудиторія порталу vsemisto.info складає в середньому 1 000 нових унікальних користувачів за добу та 3 000 переглянутих сторінок. Місячна аудиторія 30 000 - 50 000 унікальних користувачів, 100 000 переглянутих сторінок. Ці цифри постійно зростають з розвитком сайту. Охоплення аудиторії - Чернівці і Чернівецька область.

Користувачі нашого сайту шукають органіації в нашому каталозі підприємств, магазини, заклади дозвілля (а також місце розташування на інтерактивній карті Чернівців), оголошення, робота, а також читають найсвіжіші новини Чернівців, стежать за яскравими подіями в місті.

Соціально-демографічні характеристики читачів: чоловіки 44%, жінки 56%, середній вік 18-36 років. Рівень доходу вище середнього. Керівники 29%, фахівці 37%, службовці 12%, учні 22%. Наші користувачі - це економічно активні люди, які працюють і володіють найбільшою купівельною спроможністю (20-45 років) і вони становлять 70% аудиторії сайту.
Ми володіємо найбільш оптимальної аудиторією для Вас як для рекламодавця.

Рекламні можливості vsemisto.info:

1. Розміщення інформації про Ваш бізнес в каталозі підприємств.
2. Банерна реклама.
3. Розміщення Акцій та знижок.
4. Розміщення статей та прес-релізів.
5. Розміщення дисконтів та флаєрів.

Підприємцям: розміщення повної докладної інформації про сферу діяльності компанії, місцезнаходженням на інтерактивній карті міста, розміщення акцій і знижок підприємства для додаткового залучення клієнтів. Розміщення новин компанії, дисконтів і флаєрів, фотографій, відео. Лічильник відвідувань сторінки компанії. Підтримка, залучення нових клієнтів і споживачів до торгової марки або бренду. Швидкий пошук потенційних клієнтів і партнерів за допомогою каталогу компаній і підприємств, телефонів, адрес на інтерактивній карті. Компаніям, підприємствам, магазинам, які мають свій сайт, додатково отримають трафік цільової аудиторії (потенційних клієнтів). Компанії, підприємства, магазини, котрі не мають власного сайту, отримують доменне ім'я другого рівня (наприклад name.vsemisto.info) до своєї сторінки розташованої в каталозі підприємств. За допомогою банерної реклами на порталі Ви можете рекламувати Ваші товари та послуги додатково залучаючи клієнтів.

Користувачам: за допомогою нашого сайту Ви зможете бути в курсі новин Чернівців, України та світу, без зусиль знаходити цікаву для вас компанію, підприємство, заклад дозвілля або магазин Чернівців, а інтерактивна карта допоможе Вам з правильним вибором маршруту. За допомогою розділу Акції та знижки економити сімейний бюджет, роблячи покупки або замовляючи послуги. Розмістити безкоштовне оголошення прикріпивши до нього фотографії. Розділ довідка допоможе Вам в лічені секунди знайти потрібну Вам інформацію. Афіша повідомить про прем'єри театру і кіно, молодь дізнається про всі вечірки і тусовках в місті.

Головна мета сайту vsemisto.info - це безсумнівний успіх і процвітання Вашого бізнесу, а також надання можливості з користю і задоволенням провести вільний час!
Ми працюємо для Вас, будемо раді співпрацювати!

З повагою, команда vsemisto.info