Люди змусили прокуратуру взятися за ПП "Роднічок"

Четвер, 19 липня 2012, 13:02

Прут Роднічок

Покуратура Чернівецької області висунула вимогу про організовану перевірку фактів щодо заяви жителів села Цурень Герцаївського р-ну щодо правомірності здійснення ПП «Роднічок» русло-регулюючих робіт на р. Прут, що, як заявляють мешканці, призвели до підмивання берегів, зміни русла ріки і втрати частини земель с/г призначення, і руйнування будівель та споруд, розташованих поряд.

Прес-служба прокуратури Чернівецької області повідомила, що до перевірки відповідні контролюючі органи області залучені – Держ. екологічна інспекція, УМНС, Дністровсько-Прутське басейнове упр., Упр. Держгірпромнагляду та Інспекція архітектурно-будівельного контролю. Законне рішення буде прийняте після перевірки.

Після паводків біля берегів утворилися острівці гравію іпіску. Щоб вони не змінили напрямок течії - їх вирішили прибрати, а русло річки поглибити. Після цих дій вода почала підмивати береги і спричинила зсуви. На будинках жителів Цурені утворилися тріщини. Люди чекати висновків комісії не захотіли і вже звернулися до Генпрокуратури та Мінекології.

 

© Vsemisto.info