На Буковині контрабанду намагалися перевезти на конях та позашляховиках

Вівторок, 04 грудня 2018, 12:34

Учора, 3 грудня 2018 року в Чернівецькій області прикордонники відділу «Красноїльськ» та військовослужбовці від комендатури «Могилів-Подільський», які прибули в регіон на посилення, в ході реалізації інформації співробітників оперативних підрозділів Держприкордонслужби та за їх участі спільно з представниками Національної поліції запобігли правопорушникам перемістити до Румунії ще однієї партії сигарет через кордон.

Спочатку прикордонники виявили неподалік лінії кордону групу осіб, які намагалися подолати інженерне загородження. При спробі їх затримання останні покидали пакунки з ящиками сигарет та втекли. Також неподалік прикордонники натрапили на двох коней. Про це йдеться на сайті Державної прикордонної служби.

Вже невдовзі в ході подальших пошукових заходів спільний наряд прикордонників та Нацполііції на цьому ж напрямку виявив 2 транспортні засоби підвищеної прохідності іноземної реєстрації. Оглядаючи автівки правоохоронці виявили в них сигарети. Одночасно правоохоронці помітили групу осіб, які рухались в бік військовослужбовців та очевидно планували заволодіти автомобілями. Для припинення можливого нападу та зупинки правопорушників прикордонники здійснили попереджувальні постріли вгору, після яких особи втекли.

Зараз тривають пошуки правопорушників. Два автомобілі, 16 ящиків виявлених сигарет та 2 коня доставлені у відділ прикордонної служби до прийняття правового рішення.

Погляд