У Чернівцях визначили Міні-світ краси Буковини 2018 (ФОТО ВІДЕО)

П'ятниця, 07 грудня 2018, 13:21

8 головних переможниць представлять Чернівці на фестивалі-конкурсі "Міні-світ краси України 2019". Він відбудеться на початку червня в Літньому театрі.

У конкурсі взяла участь 21 талановита дівчинка, у віці від 5 до 13 років. На сцені музично-драматичного театру ім. О. Кобилянської дівчатка дефілювали у колекційних сукнях, демонстрували традиційний народний одяг, показували спортивний танець і брендовому одязі“Step by Step”’ і заключним конкурсом був вихід у бальних сукнях.

Як повідомила журналістам Інформаційного агентства АССІрина Агаларова, організаторкафестивалю-конкурсу «Міні світ краси Буковини – 2018», володарками Гран-прі у трьох вікових категоріях (5-7 років, 8-10 років, 11-13 років) стали (відповідно): Аріанна Рутка, Анастасія Липка, Марта Кіронда.

Переможницею в номінації "Гран-прі талант" визнали Владиславу Шандру. Маленькою принцесою стала Анастасія Пелепюк. Титул "Принцеса Буковини" отримала Амалія Агаларова. Маленькою королевою визнали Ольгу Галичанську. А звання "Перлина Буковини" тепер носить Софія Хомин.

АСС