Життя - це не дрібниці. Навіть копійки рятують життя, запевняють чернівецькі волонтери

Субота, 08 грудня 2018, 13:37

Гроші збирають - у звичайні банки, які встановили у магазинах та кав'ярнях. Це не економія, а новий вид благодійності. Волонтери пропонують власникам кав'ярень, магазинів та ресторанів допомогти тяжкохворим дітям.

"Не потрібно бігти за скринькою, опечатувати, нести, встановлювати, писати листи. Просто берете банку, підписуєте маркером "життя - це не дрібниці"- такий слоган нашої акції і просто кладете її в своєму закладі", - говорить Катерина Пономарьова, волонтерка.

Ці банки не мають ані пломб, ані кришок. Все ґрунтується на довірі. Дволітрову скляну тару - одними з перших - встановили у салоні краси. За кілька днів назбирали чималу суму.

"Люди, які заходять - кидають. Зараз і жінки, і чоловіки хочуть бути красивими. Але крім того, що вони роблять себе красивими зовні, вони також долучаються до внутрішньої краси. От саме це - їхня внутрішня краса", - говорить Ліна Ільницька, власниця модельної агенції.

Попри назву акції в банці не лише дріб'язок. Є й купюри.

"Якщо кожна людина віддасть хоча б по найменшій купюрі, це збереться сума, яка, можливо, і врятує життя. Тому, я рахую, чим більше людей буде долучатися, тим краще це буде і для душі, і для спокою, і для діток", - говорить Марта Плінська, відвідувачка салону краси.

Нагадаємо, ІА АСС писали раніше, що уЧернівцях закликають заклади громадського харчування та містян долучитися до благодійної акції.

Волонтери розповідають - лише у Чернівцях сім десятків невиліковно хворих діток. Щодня вони потребують наддорогих ліків, спеціального харчування та догляду. Та, часто, підтримки потребують і самі батьки таких малюків.

"Родители находятся в таком состоянии, что им иногда не хватает даже общения - им хочется поговорить, чтобы кто-то их послушал", - говорить Андрій Голобородько, волонтер.

Коштом благодійників волонтери вже придбали підгузки, ліки та спеціальне обладнання. Допомогу присилають навіть з-за кордону. А от те, що назбирають під час акції - планують витратити на подарунки до дня Святого Миколая. Аби хворі діти відчули, що їх люблять і про них дбають.

Відеосюжет можна переглянути ТУТ

Джерело: podrobnosti.ua

АСС