Чернівчани стали свідками справжньої магії (ВІДЕО)

Неділя, 09 грудня 2018, 13:54

У Чернівцях відбулась справжня магічна подія - Ніч Рекламожерів.Сотні чернівчан зібрались, аби переглянути кращі рекламі ролики з усього світу. Але ця подія не лише для гурманів реклами. Тут зібрались для вишуканого відпочинку, незабутніх емоцій та подарунків.

За три години перегляду реклами, чернівчани потрапили у магічну казку, адже кожен рекламний ролик - це справжній витвір мистецтва, міні-фільм, котрий змусить сміятися, задуматися над проблемами людства, або навіть просльозитися.

Показувалиреклами про чипси, які зроблять з будь-кого хлопця справжнього мачо, про віскі, котрим слід відзначити ту рідкісну подію, коли кохана каже тобі "Ти правий", або проавто, котре здатне пройти крізь усі негоди.

Деякі реклами показали реальність та проблеми нашого світу. Наприклад, керування авто з телефоном або використання зброї дітьми.

У світову колекцію реклами увійшли й дві українські. Це ролик від страхової компанії та реклама сосисок українського виробництва.

У перервах між переглядом реклами чернівчани не нудьгували. Глядачів зачаровувало своєю грацією світлове шоу, у фойє розважав гостей фокусами чарівник, пригощали смачними напоями та наїдками, а шанувальники фотосесій мали неабиякий вибір фотозон. Окрім того, чернівчани брали участь у численних розіграшах. Найголовнішим призом був золотий злиток, котрий вартує тисячу доларів.

Більше про магію "Ночі Рекламожерів" та емоції чернівчан - дивіться у відео.

АСС