У Чернівцях відбувся конкурс "Кращий екскурсовод"

Середа, 12 вересня 2012, 21:29

Нещодавно місто Чернівці охопив дух змагання. Відбувся давно обіцяний і очікуваний конкурс за звання «Кращого екскурсовода».

Нещодавно місто Чернівці охопив дух змагання. Відбувся давно обіцяний і очікуваний конкурс за звання «Кращого екскурсовода». Рішення про проведення такого конкурсу прийняла міська рада ще у липні. Метою проведення такого заходу є сприяння туризму історичного міста Чернівців. Звичайно, це про стимулює і самих екскурсоводів та туристичні агенції підвищувати якість свого сервісу.
Спеціально створена комісія збирала документи від організацій та осіб, котрі заняті в даній сфері, власне, оцінкою них займалися в першому турі конкурсу.

Другий тур проходив досить жваво. 7 вересня місто Чернівці охопила хвиля екскурсій, в яких учасники виступали як в ролі гіда, так і в ролі слухача, виставляючи відповідні бали за вміння зацікавити, історичні знання, мову.
Як слід, за результатами першого і другого туру визначилися переможці конкурсу. Проте їх імена ще не оголошено. Визнання та нагородження достойних нагороди відбудеться вже незабаром, а саме 27 вересня на площі Філармонії. До речі, в цей день – всесвітній день туризму.

 

© Vsemisto.info