Європейський тиждень мобільності пройде з 16 по 22 вересня в Чернівцях

П'ятниця, 14 вересня 2012, 10:11

Черговий раз наше місто приєдналося до доброї європейської традиції проводити тижні мобільності. Офіційна назва – Європейський тиждень мобільності

Тиждень мобільності в Чернівцях!

Черговий раз наше місто приєдналося до доброї європейської традиції проводити тижні мобільності. Святкують цей особливий тиждень з 16 по 22 вересня (офіційна назва – Європейський тиждень мобільності). Чим же такий особливий саме цей тиждень року? Все просто. У ці дні пропагандується зменшення використання автомобілів у населених пунктах. Наслідки очевидні: зменшення шкідливих викидів у атмосферу, вільні площі та вулиці міста, тощо. «Як же тоді пересуватися містом?»,-запитаєте Ви. І знову ж таки все просто! Велосипед допоможе Вам у цьому! Переваги наступні: економія коштів, що витрачаються на паливо, підтримка фізичного тонусу і можливість розвіятися з вітерцем. Хоча є й альтернатива – ролики. У Європі останній день найнасиченіший і має назву «День без авто» (22 вересня). Отже, як Ви зрозуміли, у цей тиждень активно пропагується зменшення руху автотранспорту та використання альтернативних засобів!
Оскільки, місто Чернівці проводитимуть подібний тиждень пропонуємо Вашій увазі заходи, що проводитимуться:
16 вересня – Велоквест (Центральна площа, 15:00)
17 вересня - Відкриття фотовиставки "Життя на двох колесах" («Галерея Ратуші», 11:00)
17 вересня - Прес-сніданок («Галерея Ратуші», 10:30)
17 вересня - Велосипедна карта міста
18 вересня - Велосипедний кінозал («Галерея Ратуші», 19:30)
19 вересня - Анатомія велосипеда (вул. Садова 28, Перший спеціалізований велосалон "Еліт-спорт", 18:30)
20 вересня - Велоекскурсія (Центральна площа, 18:00)
21 вересня – Велоніч (Рутка, 19:30)
22 вересня - Велопарад дівчат (Центральний парк, біля фонтану, 17:00)
З 16 по 22 вересня у «Галереї Ратуші» кожен може долучитися до цікавої акції під назвою «Велосипедна карта міста». Суть у наступному: кожний охочий на цій карті вказуватиме маршрут, котрим користується найчастіше на велосипеді (наприклад, від роботи до дому, тощо). Далі визначать найпопулярніші з них та сформують спец пропозицію до органів міського самоврядування з ініціативою зробити по них велосипедні доріжки.
Долучайтеся до життя рідного міста Чернівці! Захоплюючі враження чекають на Вас!

© Vsemisto.info