Анатолий Руснак (Гитара)

Вечер гитарной музыки от Анатолия Руснака.    Это известные хиты (кавер-версии) от Metallica до Aerosmith и Sting! Не пропустите уникальную возможность окунуться в атмосферу праздника "Панського пива" и настоящей гитарной музыки!!!У нас не бывает скучных будней, а теперь к нам в гости спешат музыканты. Каждый ВТОРНИК, СРЕДУ выступления: ЖИВАЯ МУЗЫКА

22 мая, среда, 21:00
--------------------------
Вечер гитарной музыки от Анатолия Руснака.

Это известные хиты (кавер-версии) от Metallica до Aerosmith и Sting! Не пропустите уникальную возможность окунуться в атмосферу праздника "Панського пива" и настоящей гитарной музыки!!!

Вход: FREE - настоящий подарок всем нашим клиентам.

Не забывайте про лучшее в городе КАРАОКЕ, работа которого начинается сразу после концерта

Информационная поддержка:
www.vsemisto.info - Сайт города Черновцы

Заказ столов: 095 334 34 34

© Все краски отдыха в ★ PUB 34

Вечер гитарной музыки от Анатолия Руснака.    Это известные хиты (кавер-версии) от Metallica до Aerosmith и Sting! Не пропустите уникальную возможность окунуться в атмосферу праздника "Панського пива" и настоящей гитарной музыки!!! 

Актуальна афіша Чернівців: кінотеатри, концерти, нічні клуби

Афіша Чернівців. Ласкаво просимо на чернівецький міський портал. На цьому порталі ви зможете знайти багато цікавого. Афиша в Черновцах. Виставки, вистави, концерти, вечірки, кіно, дискотеки - важко встежити за всіма цікавими подіями. Щоб вчасно придбати квиток на футбольний матч, концерт улюбленого виконавця або не пропустити прем'єру нового фільму афіша в Чернівцях стежить за всіма новинами. З нами ви можете бути впевнені, що не пропустите жодного важливої ​​події. Скористайтеся послугами порталу і завжди будьте в курсі останніх подій в Чернівцях. Якщо ви полюбляєте дискотеки в Чернівцях - відвідайте цю сторінку. Якщо ви ходите в кіно в Чернівцях - читайте про сеанси на нашому порталі. Ми детально описумо кожний фільм, який відбудеться. Концерти в Чернівцях відбуваються часто у філармонії на площах, а інколи і в клубах. Афіша театру в Чернівцях розкриє таємниці культурного життя нашого міста.