Концерт: "Fake Note"

24 мая, пятница, 21:00    На концертной площадке паба ★ Fake Note + Dj Алексей Корецкий (Черновцы)    Саксофон / Вокал / Джаз / Блюз / Кавера и "Паньске Пиво" - все в любимом пабе!Мы предлагаем вам еженедельные клубные концерты интересных коллективов, которые создают неповторимую атмосферу настоящего праздника "Панського пива" в нашем пабе!

24 мая, пятница, 21:00

На концертной площадке паба ★ Fake Note + Dj Алексей Корецкий (Черновцы)

Саксофон / Вокал / Джаз / Блюз / Кавера и "Паньске Пиво" - все в любимом пабе!

Вход: FREE - настоящий подарок всем нашим клиентам.

Фотоотчет
Geometria

Не забывайте про лучшее в городе КАРАОКЕ, работа которого начинается сразу после концерта

Информационная поддержка:
www.vsemisto.info - Сайт города Черновцы

Заказ столов: 095 334 34 34

© Все краски отдыха в ★ PUB 34 ★

24 мая, пятница, 21:00    На концертной площадке паба ★ Fake Note + Dj Алексей Корецкий (Черновцы)    Саксофон / Вокал / Джаз / Блюз / Кавера и "Паньске Пиво" - все в любимом пабе! 

Актуальна афіша Чернівців: кінотеатри, концерти, нічні клуби

Афіша Чернівців. Ласкаво просимо на чернівецький міський портал. На цьому порталі ви зможете знайти багато цікавого. Афиша в Черновцах. Виставки, вистави, концерти, вечірки, кіно, дискотеки - важко встежити за всіма цікавими подіями. Щоб вчасно придбати квиток на футбольний матч, концерт улюбленого виконавця або не пропустити прем'єру нового фільму афіша в Чернівцях стежить за всіма новинами. З нами ви можете бути впевнені, що не пропустите жодного важливої ​​події. Скористайтеся послугами порталу і завжди будьте в курсі останніх подій в Чернівцях. Якщо ви полюбляєте дискотеки в Чернівцях - відвідайте цю сторінку. Якщо ви ходите в кіно в Чернівцях - читайте про сеанси на нашому порталі. Ми детально описумо кожний фільм, який відбудеться. Концерти в Чернівцях відбуваються часто у філармонії на площах, а інколи і в клубах. Афіша театру в Чернівцях розкриє таємниці культурного життя нашого міста.