Нічні снайпери (Діана Арбеніна) в Чернівцях з альбомом "Вижити всупереч"

Нічні снайпери (Діана Арбеніна) в Чернівцях з альбомом Вижити всупереч. «Вижити всупереч». До зустрічі на концертах.    Чернівецька обласна Філармонія 22 жовтня 2013    Початок о 18:30У лютому 2013 року «Нічні Снайпери» відкривають нову сторінку великого концертного туру в підтримку альбому «4». Програма, з якою колектив приїде на Далекий Схід, до Сибіру, Ізраїлю, Німеччини, в Чехію, США і Канаду, носить назву «Вижити всупереч». «Всі ми позбавляємося своїй безпосередності, дитячості і куражу молодості - ламаючись під дією соціуму і абсолютно будь-якої системи, яка нас марширує і укладає під себе як асфальт під каток. Мені так не подобається. Я вирішила боротися з цим. Боротися з усім, що робить мене (і всіх нас) старими. Я хочу зберегти свою особистість. Я протиставляю себе, таку, яка є, системі», - пояснює Діана Арбеніна назву і квінтесенцію концертної програми.

Альбом «4» вийшов у вересні 2012 р., швидко очолив чарти легальних продажів, а за підсумками року увійшов до двадцятки найбільш продаваних. Відразу після релізу «Нічні Снайпери» вирушили в гастрольний тур, перша частина якого охопила понад 40 міст, включаючи столиці Москви, України, Білорусії, Литви, Латвії та Естонії. Пісні з цієї платівки складають основу концертної програми. «Гугл», «Бунін», «Поговори зі мною, Ольга!», «Що ми робили минулого літа» - пісні, добре відомі за радіоефірі. «Нецке», «Іди до мене», «Абсолют», «Держава», «Амелі в пеклі», триб'ют БГ «Небо стає ближче» - з цими композиціями глядачам належить познайомитися, відчути, прожити. За час туру Діана Арбеніна написала кілька пісень, частина з яких майже одразу увійшли до концерти - електрична «Говори мені слова» та акустичний романс «Нехай нам пощастить». Нові пісні органічно сплітаються з піснями минулих років, вибраними в співзвуччі з настроєм і ідеєю програми, яка за кілька місяців не просто обкаталася і змужніла: вона визріла, від концерту до концерту стаючи прозоріше, впевненіше і потужніше. «Нічні Снайпери» показують свій рок-н-рольний снайперський фільм. Чи не мюзикл, не концерт в чистому вигляді, а саме кінематограф. Те, що спостерігає глядач, має чіткий сценарій і режисуру, конкретні художні та технічні прийоми і доросле рівневе візуальне оснащення. Колектив возить з собою фури звуку, світла, величезний проектор, що гойдає відео на екрани. За визнанням Діани Арбеніної, такої потужної з усіх точок зору програми Снайпери не робиться ніколи. «Їздити з цим концертами - незвичайне задоволення. Ми в черговий раз і по-новому згуртувалися, вся команда, музиканти, наші інтернаціональні технічні фахівці і адміністративна група. І ми дійсно разом «виживаємо всупереч». Що стосується мене, то в минулому році я, нарешті, зізналася собі в тому, що я не людина студій. Мені потрібні концерти, потрібно спілкування з людьми, потрібен обмін енергій. У мене вириває серце, коли я розумію, що люди зрозуміли, що я хотіла їм сказати...»

І нарешті. У рамках туру 2012-2013 «Нічні Снайпери» зважилися на безпрецедентний крок - всім, хто прийшов на концерти музиканти безкоштовно роздавали спеціальне видання альбому - ця традиція продовжиться і в новому році, і кожен глядач програми «Вижити всупереч» понесе з собою нову платівку. Діана Арбеніна: «Я люблю дарувати те, що люблю. Мені дуже подобається матеріал, що вийшов. І захотілося дати людям можливість забрати з собою тільки що випущені у великий світ пісні. Музика повинна бути вільна, адже спочатку вона приходить з нізвідки безоплатно, завдяки емоціям і поривам. Тому ми наплювали на раціо і віддалися волі емоцій і пориву. І незважаючи на те, що це наше бажання дарувати музику - крок ризиковий в матеріальному відношенні і пов'язаний з масою різного роду складнощів і витрат, поки все вдається!»

«Вижити всупереч». До зустрічі на концертах.

Чернівецька обласна Філармонія 22 жовтня 2013

Початок о 18:30

Телефон: +38 094-9933531

Квитки в касах філармонії! 

Актуальна афіша Чернівців: кінотеатри, концерти, нічні клуби

Афіша Чернівців. Ласкаво просимо на чернівецький міський портал. На цьому порталі ви зможете знайти багато цікавого. Афиша в Черновцах. Виставки, вистави, концерти, вечірки, кіно, дискотеки - важко встежити за всіма цікавими подіями. Щоб вчасно придбати квиток на футбольний матч, концерт улюбленого виконавця або не пропустити прем'єру нового фільму афіша в Чернівцях стежить за всіма новинами. З нами ви можете бути впевнені, що не пропустите жодного важливої ​​події. Скористайтеся послугами порталу і завжди будьте в курсі останніх подій в Чернівцях. Якщо ви полюбляєте дискотеки в Чернівцях - відвідайте цю сторінку. Якщо ви ходите в кіно в Чернівцях - читайте про сеанси на нашому порталі. Ми детально описумо кожний фільм, який відбудеться. Концерти в Чернівцях відбуваються часто у філармонії на площах, а інколи і в клубах. Афіша театру в Чернівцях розкриє таємниці культурного життя нашого міста.