Обнова-Фест 2014

Дата і місце проведення: Фестиваль відбудеться 24 серпня у Чернівецькому обласному музеї народної архітектури та побуту (вул. Світловодська 2, вхід з вул. Московської олімпіади, 38-б).

Мета фестивалю: Поєднуючи українські народні звичаї і традиції, духовну обрядовість з історичним минулим та сучасною молодіжною культурою, сприяти зростанню національної самосвідомості молодих людей, вихованню гордості та патріотизму до своєї держави, рідного краю, міста.

Чого варто чекати від Обнови-Фест 2014?

Денна сцена

Панратіон

На "Обнова-фесті" виступлять чемпіони світу та Європи з "Панкратіону". У рамках військово-патріотичної частини свята відбудуться показові бої за участю спортсменів Чернівецької обласної федерації "Панкратіону".

Театр ляльок

Для малечі на "Обнова-фесті" виступлять актори Чернівецького академічного обласного театру ляльок з блок-бастером"Невловимий колобок".

Бойовий гопак

У рамках військово-патріотичної частини "Обнова-фесту" своєю майстерністю поділяться представники чернівецького міського осередку Бойового Гопака – школи Бойового Гопака імені Дмитра Байди-Вишневецького. Майстерне володіння шаблею, булавою, сокиркою, ціпом, бій на палицях, шаблях, рукопашний бій хлопців і дівчат, а також вражаюча ходьба по склі – все це ви зможете побачити на фестивалі близько 15-00.

Teoforos

На етнодуховному "Обнова-фесті" у Чернівцях виступлять львівські семінаристи - октет Teoforos.

Вечірня сцена

Гайдамаки

"ГАЙДАМАКИ"  - музична формація України, що мислить по-європейськи. Має власне альтернативне обличчя, живу основу українського фольку, чіткий соціальний меседж, що формує команда освічених музикантів високого рівня. Інтелектуальна етно-система, що є світовим прикладом яскравої rock та world music культури, синтезом сучасного року, дабу, панку і ска, глибинних скарбів української та балканської музики.

Тінь сонця

Їх слухають незалежно від віку,

їхні пісні цитуються, виконуються біля багать,

а виступи захоплюють вируючою енергією

та співами разом з глядачами.

Для когось – досі незнані,

для когось – явище, яке змінило свідомість:

музика, з якою він живе.

bandurband

bandurband ( читається як «бандурбенд» )

* Веселі і драйвові харківські музиканти з гурту “Bandurband” прийдуться до смаку як шанувальникам українських народних пісень у сучасній обробці, так і поціновувачам позитивного етно-хопу з рок-домішками в цілому.

Cloud Jam

Cloud Jam (Київ) поєднує фолк з сучасністю, використовуючи електронні та акустичні інструменти з усього світу. Ми називаємо цей стиль eclectic folk.

Cherry Band

Cherry band - це молодий етногурт зі Львова, що утворився у квітні 2011 року. Група сформувалася завдяки спільному бажанню музикантів бачити бандуру не лише як традиційний елемент українства, а як оригінальний інструмент, який розкриває великі можливості для творчості.

Саша Буль

Sasha Boole (Саша Буль) - фолк-сінгер, автор і виконавець пісень, народжених на межі блюзу, кантрі, фолку та регтаймів. Грає на гітарі, губній гармоніці та банджо.

RemiX

Гурт "RemiX" (м.Дунаївці, Україна) - це танцювальні обробки українських народних пісень, обробки українських, російських та зарубіжних хітів в стилі українського фольку

А також багато майстер-класів і море позитивних емоцій! 

Актуальна афіша Чернівців: кінотеатри, концерти, нічні клуби

Афіша Чернівців. Ласкаво просимо на чернівецький міський портал. На цьому порталі ви зможете знайти багато цікавого. Афиша в Черновцах. Виставки, вистави, концерти, вечірки, кіно, дискотеки - важко встежити за всіма цікавими подіями. Щоб вчасно придбати квиток на футбольний матч, концерт улюбленого виконавця або не пропустити прем'єру нового фільму афіша в Чернівцях стежить за всіма новинами. З нами ви можете бути впевнені, що не пропустите жодного важливої ​​події. Скористайтеся послугами порталу і завжди будьте в курсі останніх подій в Чернівцях. Якщо ви полюбляєте дискотеки в Чернівцях - відвідайте цю сторінку. Якщо ви ходите в кіно в Чернівцях - читайте про сеанси на нашому порталі. Ми детально описумо кожний фільм, який відбудеться. Концерти в Чернівцях відбуваються часто у філармонії на площах, а інколи і в клубах. Афіша театру в Чернівцях розкриє таємниці культурного життя нашого міста.