Концерт гурту NOVI у пабі "PUBLIC"

Запрошуємо всіх на концерт київського гурту NOVI! Захід відбудеться 3 жовтня у пабі "PUBLIC" о 21.00.

ВХІД ВІЛЬНИЙ.

NOVI – київський гурт професійних музикантів з рішучою життєвою позицією. Лірика колективу спрямована на діалог та входження в стан єдності зі слухачем.

Звучання NOVI інколи наближається до арт-року, інді-року та в цілому нагадує експеримент, процес пошуку нового досвіду, нових кутів бачення музики.

Гурт був створений восени 2012 року. За досить короткий період музиканти встигли випустити декілька синглів, створити експериментальну платівку під назвою «REФLEKSIЯ», а також стати гостями у різних телепередачах та радіоефірах національних радіостанцій.



 

Актуальна афіша Чернівців: кінотеатри, концерти, нічні клуби

Афіша Чернівців. Ласкаво просимо на чернівецький міський портал. На цьому порталі ви зможете знайти багато цікавого. Афиша в Черновцах. Виставки, вистави, концерти, вечірки, кіно, дискотеки - важко встежити за всіма цікавими подіями. Щоб вчасно придбати квиток на футбольний матч, концерт улюбленого виконавця або не пропустити прем'єру нового фільму афіша в Чернівцях стежить за всіма новинами. З нами ви можете бути впевнені, що не пропустите жодного важливої ​​події. Скористайтеся послугами порталу і завжди будьте в курсі останніх подій в Чернівцях. Якщо ви полюбляєте дискотеки в Чернівцях - відвідайте цю сторінку. Якщо ви ходите в кіно в Чернівцях - читайте про сеанси на нашому порталі. Ми детально описумо кожний фільм, який відбудеться. Концерти в Чернівцях відбуваються часто у філармонії на площах, а інколи і в клубах. Афіша театру в Чернівцях розкриє таємниці культурного життя нашого міста.