Вокальні світові хіти в Чернівцях

Вперше, у одному концерті, у живому виконанні, Ви маєте можливість почути улюблені світові хіти – від КЛАСИКИ ДО РОКУ!

-Scorpions

-Louis Armstrong

- Frank Sinatra

- Bon Jovi

- Qeen

- Michael Jackson

- Sting

- Tom Jones

- The Beatles

-та інші…..

Геніальні вокалісти, королі року, популярної музики, харизматичні особистості – «армія» їх шанувальників налічує  декілька поколінь!  Пісні у їх виконанні і сьогодні хвилюють слухача!

Унікальний концерт, за участю камерної групи естрадно-симфонічного оркестру Бернара Мулена та чоловічого вокального тріо «S-KLASS»! Незвичайне злиття усієї палітри чоловічих голосів (тенор, бас, баритон) – яке покорило Європу!

Їх виступ – це завжди «живе», відкрите та щире спілкування, багатогранна акторська робота, багатоголосся! Це незвичайно енергійний спів, який викликає позитивні емоції.  Це те, чого зараз так не вистачає: відвертості, натуральності, несхожості. Але для того, щоб самому переконатися у цьому, їх необхідно бачити і чути….

Місце: облмуздрамтеатр

Час: 19:00

Дата: 16 березня 

Актуальна афіша Чернівців: кінотеатри, концерти, нічні клуби

Афіша Чернівців. Ласкаво просимо на чернівецький міський портал. На цьому порталі ви зможете знайти багато цікавого. Афиша в Черновцах. Виставки, вистави, концерти, вечірки, кіно, дискотеки - важко встежити за всіма цікавими подіями. Щоб вчасно придбати квиток на футбольний матч, концерт улюбленого виконавця або не пропустити прем'єру нового фільму афіша в Чернівцях стежить за всіма новинами. З нами ви можете бути впевнені, що не пропустите жодного важливої ​​події. Скористайтеся послугами порталу і завжди будьте в курсі останніх подій в Чернівцях. Якщо ви полюбляєте дискотеки в Чернівцях - відвідайте цю сторінку. Якщо ви ходите в кіно в Чернівцях - читайте про сеанси на нашому порталі. Ми детально описумо кожний фільм, який відбудеться. Концерти в Чернівцях відбуваються часто у філармонії на площах, а інколи і в клубах. Афіша театру в Чернівцях розкриє таємниці культурного життя нашого міста.