Підготовка до свят розпочата, конкурсом новорічної іграшки

Середа, 23 листопада 2016, 18:02

Сьогодні, 23-го листопада, відбувся обласний конкурс юних дизайнерів, який проводився за трьома номінаціями: дизайн іграшки з глини, дизайн новорічної  іграшки з тканини та дизайн інтер’єру.

Участь в конкурсі взяли учні загальноосвітніх навчальних закладів Чернівецької області та вихованці центру науково-технічної творчості учнівської молоді.

Під час творчого завдання учасники виготовляли картини з пластиліну та м’які іграшки.

За умовами конкурсу на виконання завдання  надавалося 2,5 години. За цей час діти демонстрували виготовлену вдома іграшку та повинні були показати своє вміння безпосредньо перед конкурсною комісією.

За словами організаторів конкурсу діти виконували роботи високої складності з використанням делікатних матеріалів, таких як нитки, мотузки, пластилін, клей. «Конкурс відбувався для того, щоб діти мали можливість показати всі свої здобутки, яких досягли працюючи в студіях чи у школі», - зазначила член журі, Ірина Власова - викладач Чернівецького коледжу дизайну та економіки.

Переможцями конкурсу стали: Ілона Гричонюк, Кельменецький дитячо-юнацький центр, Оксана Григоришена з Рукшинської ЗОШ, Оксана Маковійчук з Вижницького юнацького центру творчості.

Всі роботи учасників конкурсу вже незабаром будуть виставлені для демонстрації у Чернівецькому обласному  художньому музеї. Чернівчани та гості міста зможуть відвідати виставку  до 1 лютого 2017 року.