Виставка-аукціон пряникових будиночків

Четвер, 01 грудня 2016, 16:12

З 15 по 17 грудня в «Юності Буковини» буде проходити виставка-аукціон пряникових будиночків. Там будуть показані роботи, як професіоналів, так і діток різного віку. Запрошуються до участі також різні громадські заклади, кафе, ресторани, пекарні. Роботи будуть приймати з 10 по 14 грудня. Придбати можна буде будь-який виріб. Тому поспішайте зробити приємно митцям.

Також в Юності Буковини буде працювати пошта Святого Миколая. Вже з 15 грудня можна буде присилати листи з побажаннями на подарунки Святому Миколаю. Всі дітки дуже охоче починають на різних гуртках складати листи та вже чекають, коли їх можна буде надіслати.

«Наша дитина вже написала листа і дуже чекає, щоб відіслати. Ми раді, що Юність зробила таку можливість для дітлахів, адже це приносить їм велику радість та задоволення. Як би не було, але це приємно. Також дорослим добре, адже їхні діти зайняти хорошою справою, а не сидять за комп’ютерами. Бо ж така робота займає досить багато часу. Вони стараються, декорують листи та намагаються зробити їх найбільш привабливими, щоб Миколай обрав саме їх лист, хоча діткам розповідають, що будуть прочитані всі листи. Проте як вони зроблять те, що діти захотіли я не знаю, шкода потім буде розчаровувати дітей», - розповідає мати.