Пікардійська Терція виступили в Чернівцях

Середа, 28 грудня 2016, 14:53

У грудні вокальна формація «Піккардійська Терція» продовжує свій  концертний тур із новою програмою «Лети…». Виступи «піккардійців» відбулись у Луцьку, Рівному, Тернополі, Івано-Франківську, Житомирі, Хмельницькому та Чернівцях. До Чернівців гурт завітав 27 грудня. Концерт проходив на сцені Чернівецького музично-драматичного театру ім. Ольги Кобилянської.

Всі глядачі були дуже задоволені та в соцмережах багато відео з концерту, так що можна переглянути майже весь концерт. Кожна пісня настільки зачепила людей, що вони не могли не поділитись цим з своїми друзями та підписниками.

«Ми привезли багато нових пісень. Це нова програма, з якою концертуємо тільки цієї осені та зими. І саме ця програма невдовзі стане основою нашого нового, уже п’ятнадцятого за рахунком альбому, який так і називатиметься – «Лети…», та вийде напередодні 25-річчя «Терції». Ми дуже раді після туру по сходу України завітати на захід. Тут нас знають та люблять, маємо багато прихильників, чому дуже раді. Будемо приїжджати в Чернівці ще, отже чекайте нас знову в гостях», - розповідає художній керівник «Піккардійської Терції» Володимир Якимець.