Чернівці – модель Європи

П'ятниця, 06 січня 2017, 18:11

17-го січня у Целанівському центрі в Чернівцях відбудеться презентація книги «Історія, варта цілого яблуневого саду» Максима Дупешка. Це відомий сучасний письменник, який складає чудові твори, які дійсно варті уваги. Цього разу твір буде про Чернівці. Тут описано те, що Чернівці – модель Європи. Автор розповість жителям міста Чернівці та ще 18-ти інших міст про те, що Буковина дуже схожа на Європу. На нас потрібно рівнятись всім іншим.

Прийти послухати, про що буде розповідати письменник дійсно варто. Вхід буде вільним. Початок о 18:30. Письменник переживає та розповідає, що слухачі зможуть почути не лише про саму книгу, а й власне його думки про Чернівці, свою Батьківщину. Також письменник поділиться історією написання цієї книги та розкаже, як дійшов до такого висновку, який описаний в книзі.

«Я дуже переживаю, чи зрозуміють читачі та слухачі мій меседж. Я хотів якомога детальніше розкрити свої думки з цього приводу. Сподіваюсь в мене це вийшло. Я б хотів, щоб це читали люди з усієї країни, щоб чернівчани були горді за своє місто, за свою Батьківщину. А інші нехай рівняються на нас. Чернівці – це модель Європи, я в цьому впевнений, та присвятив написанню книги багато часу, сил та натхнення», - ділиться письменник.