День пам'яті Шевченка

Четвер, 09 березня 2017, 15:42

Цьогоріч в Україні відзначають 203 річницю від дня народження Великого Кобзаря. Вся Україна запланувала багато заходів, які зможуть нагадати українцям про відомого письменника, якого знають у всьому світі та поважають Україну за нього. Дякуючи йому світ дізнався про нас, знає характер та силу справжнього українця.

Проте в Чернівцях не заплановано дуже багато заходів. Проте і це дасть чернівчанам змогу згадати та вшанувати відомого письменника. У четвер, 9 березня, об 11.00 на Центральній площі міста Чернівці відбудеться покладання квітів до пам'ятника Т.Шевченка та урочистості, присвячені 203 річниці від дня народження Великого Кобзаря. Об 11.45 в кінотеатрі «Чернівці» - демонстрація кінострічки «Сон».

Кожен може згадати, почитати та подумати на рахунок того, що внесла ця людина в український народ. Він зробив надто багато, щоб не знати та не згадувати. Ця людина варта пошани та уваги, тож кожного року, у всіх містах України згадують та святкують день народження Тараса Шевченка, який зробив неоціненний вклад в Україну. Його вже ніколи не забудуть ні в Чернівцях, ні в Україні, ні в світі. Люди знають, що Тараса Шевченка потрібно поважати, читати твори, вчити напам’ять. Це того варте.