Концерт у Чернівцях

Понеділок, 07 серпня 2017, 14:37

Чернівчани люблять культурні заходи, різні події та концерти. І ось для них буде велика радість, адже буде яскравий концерт, який вразить всіх. 9 жовтня у Чернівцях з концертом на честь свого 5-річчя виступить оркестр "Resonance". Концерт відбудеться у драмтеатрі імені Ольги Кобилянської. Вартість квитків - від 140 до 370 гривень. Буде виступати оркестр, який вразить всіх присутніх, адже репертуар підібрали дуже хороший, такого ще не чули Чернівці.

Оркестр зіграє хіти відомих на весь світ виконавців: "Led Zeppelin", "Queen", "System of a Down", "Кино", "Rammstein", "Beatles" та інших. це світові хіти, які точно знають всі, тому це приємно послухати та знайти для себе натхнення та радість. Початок о 19.00. Приходьте та насолоджуйтесь, проте не забудьте заздалегідь подбати про квитки, адже їх розкуплять дуже швидко.

Така музика не може не подобатись, адже це перевірено часом та мільйонами людей. Ці пісні слухали з покоління в покоління. Нехай зараз є багато сучасних виконавців, але все одно з часом коли діти виростають, то повертаються до класики.  І це добре, адже це хороша музика, яка має зміст та почуття. Тож можна завжди насолоджуватись та слухати весь час.