Тіна Кароль в Чернівцях

П'ятниця, 25 серпня 2017, 19:31

Багато хто любить та чекає, коли приїжджають видатні люди до їх міста. Також всі любителі сучасної музики можуть також порадіти, адже приїхала до Чернівців Тіна Кароль. Вона улюблениця багатьох, тому на концерті було дуже багато людей. Можна було лише уявити собі, скільки людей заполонили місцевість. Також багато хто слухав і зовні, адже музику було чути дуже добре. Співачка представила концертну програму «Тіна», яка всім до смаку.

Тіна Кароль їде у Всеукраїнський тур. І він стане наймасштабнішим у гастрольній історії співачки. Чернівці – одне із перших міст, в якому народна артистка України представила свою нову програму, у котрій показала, якою різною може бути любов.

Люди оцінили такий концерт, всі публікували відео та світлини в мережі, тож можна було спостерігати й з дому. В мережах дуже багато матеріалів, та люди з інших міст вже чекають та купують квитки. Адже атмосфера на концерті була дуже хорошою. Можна було поспівати, пострибати, порадіти, адже музика у Тіни така. Приємні емоції та позитив заповнили місцевість, тож люди змогли повністю відпочити, насолодитись та отримати нові емоції. Все це було дуже весело та приємно, тож всі з хорошим настроєм розійшлись по домівках.