Бумбокс в Чернівцях

Понеділок, 28 серпня 2017, 17:33

В кожному місті є люди, які люблять музику, залюбки відвідують концерти та різні музичні заходи. Та для таких людей в Чернівцях є хороша новина. Український музичний гурт "Бумбокс " у Чернівцях розпочне концертний тур на підтримку нового альбому " Голий король ". Це буде перше місто, в яке заїде гурт, тож це честь для чернівчан та можна буде знімати та викладати в мережі, щоб інші могли побачити, що буде цікавого.

Концерт у Чернівцях відбудеться 7 вересня, а після нього музиканти планують відвідати з виступами ще 21 місто України. Це хороший гурт, який полюбляють всі, адже у них хороша музика та тексти зі змістом. Тому варто обов’язково відвідати, якщо ви любите музику.

Реліз альбому " Голий король " відбудеться в серпні 2017 року. EP буде доступний на компакт-дисках, касетах і в цифровому вигляді. В EP увійшло шість пісень: " Колишня ", " Голий король ", " Вболівальник ", " Сталеві квіти ", " Вечір в Ріо " (записана разом з гуртом O.Torvald) та акустична версія " Люди ", як бонус-трек. Всі ці пісні давно чекали всі, тому тепер можна буде послухати їх та насолодитись. Тому купуйте квитки, адже їх швидко розбирають, та насолоджуйтесь справжньою українською музикою.