В Чернівцях студенти творили добро

Четвер, 18 лютого 2016, 13:09

17 лютого весь світ святкував чудове свято: «День спонтанного вияву доброти». Також багато міст України взяли участь в різноманітних акціях на цю тематику.

Студенти Чернівецького Буковинського державного медичного університету уже традиційно організували та взяли участь в цій акції.

За розповіддю Алли Борисюк, помічника ректора з іміджевої політики БДМУ, студентки медики, закликаючи громадян, мешканців нашого міста до добрих справ. Сьогодні роздають дітям кульки, дорослим стікери з побажанням гарного настрою, відмінного здоров'я та доброго дня, та заохочувальними закликами творити доброго різного характеру та тематики. Також усно закликають зробити гарні справи. Наприклад, зателефонувати рідним, і сказати про свої почуття, і про те, як один одного люблять, адже хоч і всі відчувають ніжні почуття до близьких, але так рідко про це говорять. Допомогти комусь на вулиці, посміхнутися. Студенти-медики вирішили долучитися до цієї акції, щоб активізувати також мешканців міста. Після проведення акції минулого року, отримали схвальні відгуки від громадян. Тому цього року організатори вирішили продовжити акцію, урізноманітнити її та більше залучити дітей.