Чи володіють англійською маленькі буковинці?

Четвер, 03 березня 2016, 17:05

З 10 березня перевіряти знання іноземної мови будуть і у дошкільнят.

Триватиме перевірка три місяці. Причиною цього є Рік англійської мови в Україні. Адже, як зазначалося раніше, ним став 2016. З початку року на Буовині проводиться безліч заходів та перевірок стосовно англійської мови. Але до цього часу перевіряли рівень знань людей більш старши. Дійшла справа і до дошкільнят.

Чи знаєте ви англійську? Чи можете вільно нею розмовляти? Направду, вивчення іноземної мови – процес доволі складний і довгий, але погодьтеся і з тим, що саме мова відкриває нам двері до маси можливостей. Скільки ти знаєш мов, стільки разів ти людина.

Не варто нехтувати цим, адже самовдосконалюватися варто завжди. Прекрасно, коли мови починають вчити ще у дошкільному віці, у час, коли діти легко сприймають і запам’ятовують інформацію.

 

Основним завданням вихователів садочків є створення матеріалу на тему «Hello English» у режимі онлайн. Потрібно висвітлити навики та знання діток.

Потім буде обрано кращий матеріал області. Його і покажуть серед кращих проектів інших областей 23 вересня у День дошкілля.