«Meridian Czernowitz» змінить адресу?

Понеділок, 07 березня 2016, 17:46

Відомий міжнародний поетичний фестиваль, який щороку проходить у столиці Буковини може переїхати до Одеси. Таку інформацію повідомив засновник проекту Meridian Czernowitz, український літератор Святослав Померанцев.

Причина переїзду поетичного фестивалю – відсутність у Чернівцях меценатів, не байдужих до розвитку української культури. Для того, аби утримувати такий грандіозний проект необхідні чималі кошти. На думку Померанцева в Одесі набагато більше можливостей для розвитку фестивалю.

«Meridian Czernowitz» являється інтелектуальною власністю Померанцева, тому він управі переносити захід з міста в місто.

Довідка:

«Meridian Czernowitz» - проект чернівецької обласної громадської організації «Культурний капітал», що займається літературним менеджментом і має на меті повернення Чернівців на культурну мапу Європи. З 2012 року позиціонує себе як  Міжнародна літературна корпорація, у структуру якої входять: Міжнародний поетичний фестиваль MERIDIAN CZERNOWITZ (проходить на початку вересня у містіЧернівці); Міжнародна резиденція для поетів та перекладачів поезії, книжкові проекти, а також Paul Celan Literaturzentrum.