Економіка і бізнес
Пенсійна реформа: Хто і як буде платити пенсії українцям з 2017
П'ятниця, 25 листопада 2016, 16:06

24 листопада відбулась робоча зустріч начальника Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області Михайла Романіва з директором Чернівецької  дирекції УДППЗ  «Укрпошта» Ярославом  Цюпаком.

Детальніше...
 
У Чернівецькій області найнижчий показник заборгованості із заробітної плати
Четвер, 24 листопада 2016, 13:03

23 листопада  відбулося засідання обласної комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати

Розглянуто питання про стан погашення заборгованості із виплати заробітної плати. Як зазначив в.о. директора Департаменту соціального захисту населення обласної державної адміністрації Юрій Півень, найкращим показником ефективності роботи обласної комісії є перше рейтингове місце Чернівецької області серед інших областей України, яке вона продовжує займати із найнижчим показником заборгованості із виплати заробітної плати. Відповідний показник за статистичними даними станом на 01 жовтня 2016 року склав 1748 тис. грн, що становить менше 0,1% від загальної структури боргу.(грошового забезпечення), пенсій, стипендій, соціальних виплат та орендної плати за земельні і майнові паї.

Детальніше...
 
258 тис. грн — стільки коштували вибори дев’яти старост
Четвер, 03 листопада 2016, 12:27

За словами експертів Чернівецького регіонального відділення Асоціації міст України, п’ять об'єднаних громад Чернівецької області витратили на проведення виборів старост 258 тис. грн. Найдешевше проведення виборів обійшлось Усть-Путильській та Волоківській громадам  (відповідно у 30 та 33 тис. грн.), у Рукшинській – 59 тис. грн., Глибоцькій – 65 тис. грн.,  найдорожче - у Великокучурівській – 71 тис. грн.

Детальніше...
 
В області зросла кількість інвестицій
Вівторок, 01 листопада 2016, 15:44

Упродовж минулих років та за січень-червень 2016 року в області спостерігалась позитивна тенденція щодо нарощення інвестиційних ресурсів на внутрішньому ринку у всіх ключових секторах економіки області. Про це повідомила начальник управління міжнародного співробітництва та інвестицій обласної державної адміністрації Ганна Жебчук в рамках сьогоднішньої прес-конференції.

Так, за словами посадовця, за вищезгаданий період у розвиток економіки області за рахунок усіх джерел фінансування вкладено 774,5 млн. грн. капітальних інвестицій, що на 11,8% більше, ніж за відповідний період минулого року (по Україні обсяг капітальних інвестицій зріс на 9,6%).

Детальніше...
 
Самые свежие экономические новости
Вівторок, 20 вересня 2016, 12:05

Все мы активно наблюдаем за тем, что происходит в нашей стране. Всегда нужно знать обо всех самых свежих новостях. Спросите почему? Ответ очень простой. Именно то, что случилось сегодня может изменить нашу жизнь в будущем. От одного события может зависеть дальнейшая жизнь не только всей страны, но и каждого человека в частности. Например, узнавая экономические новости, можно сделать прогноз, что же будет дальше с экономикой страны, ждать ли падения рубля и цены на нефть, или же надеяться на улучшения этой кризисной ситуации. Все таких подробности узнавать можно на http://www.toinnov.com/.

Детальніше...
 
Міністр приїхав до Чернівців, щоб перевірити роботу відділень Укрпошти
П'ятниця, 19 серпня 2016, 17:23

Міністр інфраструктури України націлив колектив Чернівецької філії на виконання поставлених завдань щодо перетворення поштового відомства у акціонерне товариство задля ефективнішої роботи підприємства, покращення якості надання послуг. Нагальним завданням на сьогодні, за словами міністра, є оснащення робочих місць поштовиків, які надають послуги, сучасною комп’ютерною технікою. Важливі також узгоджені дії на рівні області в рамках діючого меморандуму про співпрацю між АТ «Ощадбанк» та УДППЗ «Укрпошта» з питань спільних дій з забезпечення обслуговування населення, яке проживає в сільській місцевості у разі закриття відділень банку.

Надзвичайно актуальним є сьогодні активна позиція пошти під час створення об’єднаних територіальних громад, в чому буковинські поштовики вже мають певні напрацювання.

Детальніше...
 
Ремонт із задоволенням: де швидко та надійно купити будівельні матеріали
Четвер, 04 серпня 2016, 10:25

Чи давно Ви робили ремонт? Можливо зараз робите, і напевно знаєте скільки проблем нас оточує під час цього процесу. Все починається з вибору та покупки. На ринку та в гіпермаркетах нас очікують завищені ціни, відсутність професійної консультації та вагома затрата часу. У вузькоспеціалізованих магазинах, де готові детально проконсультувати, асортимент звужується до продукції лише від одного виробника. Висновок: тратимо час, отримуємо не те, що потрібно.

Наступна проблема в довірі. Якщо самі ми займатися ремонтом не бажаємо, то наймаємо прорабів, ремонтників, дизайнерів, когось, хто б зайнявся цим професійно. Не так рідко нам «підсовують» кошторис, в якому ціни не відповідають дійсності. Хтось відповідальніше до цього ставиться і перевіряє, а хтось знизує плечима і платить. Висновок: йдемо на ризик, витрачаємо зайве.

Детальніше...
 
Чернівецькі обласні депутати вимагатимуть у керівництва країни зниження тарифів
Вівторок, 26 липня 2016, 13:43

На найближчій позачерговій сесії Чернівецької обласної ради, яка повинна відбутися двадцять восьмого липня, голосуватимуть за звернення до глави держави, Верховної Ради і Кабінету Міністрів стосовно зниження тарифів.

ВО «Свобода»  та ВО «Батьківщина» запропонували на розгляд депутатів обласної ради проект звернення з вимогами негайно вирішити тарифну кризу в Україні шляхом зниження тарифів. На думку «свободівців» нинішня влада займається обдиранням власного народу.

Представники «Батьківщини»  пропонують накласти мораторій на підвищення житлово-комунальних тарифів, які упровадили з першого липня.

Із аналогічними вимогами до керівництва України нещодавно  вже звернулися чернівецькі міські депутати.

 
У Чернівецькій області порушується закон “Про звернення громадян”
Понеділок, 13 червня 2016, 16:10

У половині областей України досі порушується право громадян на подання особливої форми колективного звернення до органу місцевого самоврядування – електронної петиції. Чернівецька область входить в це число. Такі висновки дослідження щодо реалізації права на колективне звернення громадян до органів місцевого самоврядування, яке провели активісти громадської ініціативи прямої дії  #ВКЛЮЧАЙСЯ.

Група громадських активістів проаналізувала веб-сайти обласних і міських рад у обласних центрах України на наявність можливостей подання громадянами електронних петицій. Виявилось, що у 12 з 24 такий сервіс взагалі відсутній, а у трьох тільки налагоджують цей процес.

Чернівецька обласна рада не забезпечила на своєму сайті можливість громадянам колективно звертатись. Натомість міська рада зробила це.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 23