Ремонт із задоволенням: де швидко та надійно купити будівельні матеріали

Четвер, 04 серпня 2016, 10:25

Чи давно Ви робили ремонт? Можливо зараз робите, і напевно знаєте скільки проблем нас оточує під час цього процесу. Все починається з вибору та покупки. На ринку та в гіпермаркетах нас очікують завищені ціни, відсутність професійної консультації та вагома затрата часу. У вузькоспеціалізованих магазинах, де готові детально проконсультувати, асортимент звужується до продукції лише від одного виробника. Висновок: тратимо час, отримуємо не те, що потрібно.

Наступна проблема в довірі. Якщо самі ми займатися ремонтом не бажаємо, то наймаємо прорабів, ремонтників, дизайнерів, когось, хто б зайнявся цим професійно. Не так рідко нам «підсовують» кошторис, в якому ціни не відповідають дійсності. Хтось відповідальніше до цього ставиться і перевіряє, а хтось знизує плечима і платить. Висновок: йдемо на ризик, витрачаємо зайве.

Останнє і найгостріше питання – якість. Якщо ми не часто стикаємося з будівельними проблемами, то багатьох нюансів не знаємо. Матеріали, які буцімто найкращі, довговічні та практичні, через певний час не відповідають заявленому. Шпалери не миються, відклеїлись, бо клей не витримує вологи, а штукатурка вся потріскалася. Висновок: заново їхати шукати нові матеріали, знову ризикувати, зайві витрати.

Ми хапаємося за голову – ремонт, який планувався на місяць, затягнувся на три, бюджет виріс у два рази, грошей на відпустку не вистачає. Саме тому серед людей існує поняття, що ремонт та будівництво – це тяжко, страшно, довго і дорого. Але чи потрібно нам користуватися традиційними методами, коли відбувається глобальна інтернетизація? Чому ми не можемо купувати якісні будівельні матеріали самостійно так само просто онлайн як одяг, техніку чи їжу? Прийшов час розширити свої можливості та користуватися найкращими пропозиціями серед веб-ресурсів.

Платформі для пошуку та покупки будівельних матеріалів ibud.ua 9 років. Для того, щоб створити ресурс, який би був максимально зручним для покупця, команда ibud.ua тривалий час аналізувала й надалі аналізує будівельний ринок, потреби споживачів та створює нові можливості у процесі покупки. Цінність придбання на платформі – це зручність вибору, можливість обрати найкращу пропозицію, економія часу.

На ibud.ua відвідувач не обмежений у виборі. Обрати потрібний товар, наприклад гнучку черепицю, покупець може порівнявши ціни одного й того ж продукту від різних продавців, обравши необхідного виробника або найближчий регіон. На платформі представлений асортимент як доступної цінової категорії, так і високоякісної від більш ніж 1000 компаній. Висновок: є можливість порівняти ціни та обрати найкращу пропозицію серед товарів від професійних та надійних продавців.

Щоб купити на ibud.ua не потрібно додатково «гуглити», який товар для чого і які його характеристики. Детальні описи, інструкції, характеристики, фото, відео, оглядові статті, відгуки та професійні консультації – все на одному сайті. Покупець одразу може визначитися, який з продуктів йому найбільше потрібний. Висновок: не потрібно відкривати десять вкладок, дізнатися про всі деталі товару легко та доступно.

Купуючи через платформу, не потрібно тратити час на довготривалі поїздки у вихідні. Вдома, на роботі, в кафе, просто на лавці у парку замовляємо все необхідне для ремонту чи будівництва. Покупець може обрати найзручнішу доставку в найзручніший час з найближчого магазину. Висновок: значна економія часу.

З ibud.ua покупець отримує широкий вибір, найкращу ціну, професійне обслуговування та можливість легко знайти та купити необхідні товари. Робота платформи полягає не в тому, щоб зробити найкращі умови купівлі для сьогодні, а щоб зробити їх найкращими для завтра. ibud.ua пропонує майбутнє з корисними та цікавими рішеннями. Разом з платформою просто створювати затишний та гарний дім.