У Чернівецькій області найнижчий показник заборгованості із заробітної плати

Четвер, 24 листопада 2016, 13:03

23 листопада  відбулося засідання обласної комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати

Розглянуто питання про стан погашення заборгованості із виплати заробітної плати. Як зазначив в.о. директора Департаменту соціального захисту населення обласної державної адміністрації Юрій Півень, найкращим показником ефективності роботи обласної комісії є перше рейтингове місце Чернівецької області серед інших областей України, яке вона продовжує займати із найнижчим показником заборгованості із виплати заробітної плати. Відповідний показник за статистичними даними станом на 01 жовтня 2016 року склав 1748 тис. грн, що становить менше 0,1% від загальної структури боргу.(грошового забезпечення), пенсій, стипендій, соціальних виплат та орендної плати за земельні і майнові паї.

В рамках засідання поінформовано, що за оперативними даними моніторингу,  загальна сума боргу із виплати заробітної плати в області станом на 01 листопада 2016 року становила 1923,3 тис. грн, у тому числі:  на економічно активних підприємствах – 1859,2 тис. грн та на підприємствах, де проводиться процедура банкрутства – 64,1 тис. грн.

Станом на 01 листопада цього року заборгованість з виплати заробітної плати працівникам бюджетних установ, які фінансуються із місцевих бюджетів, відсутня.

Повідомлено, що впродовж листопада зменшилась заборгованість із виплати заробітної плати у Хотинському технікумі Подільського державного аграрно-технічного університету (на  5,0 тис. грн.);  ДП «Чернівецький облавтодор»  (на 20,5 тис. грн.), на філії Сторожинецького райавтодору (на 66,1 тис. грн.) та Чернівецькому обласному державному об’єднанні спиртової та лікеро-горілчаної промисловості (на 40,5 тис. грн).

Станом на 22 листопада 2016 року загальна сума боргу, відповідно до оперативних даних,  становить 1791,2 тис. грн, що на 132,1 тис. грн, або на 6,9% менше, ніж станом на 01 листопада 2016 року.

Також під час засідання обласної комісії заслухано інформацію заступника начальника Управління Держпраці у Чернівецькій області Галини Кушнір щодо підсумків проведення перевірок з питань додержання законодавства про працю.