Рекомендації Аграрного союзу для цьогорічної посівної

Вівторок, 17 березня 2015, 13:10

Аграрний союз України заявив про необхідність розробити комплекс заходів для врегулювання цінового диспаритету, йдеться на Vsemisto.info.

Найпершими невідкладними заходами мають бути наступні:

1) В 2013 р. сільським господарством спожито 1,4 млн т нафтопродуктів або 12,4% від загального їх кінцевого споживання в Україні (11,3 млн т).  Левова частка споживання для потреб села, це  дизельне пальне — 94%. Для забезпечення в поточному році хоча б частини потреби — близько 600 тис. т, необхідно спрямувати наявні в Україні запаси нафти на виробництво дизельного пального за прийнятною ціною для потреб аграрного сектора. За  розрахунками Аграрного союзу України, сьогодні паритетні умови між сільським господарством і постачальниками нафтопродуктів забезпечить ціна  дизельного пального 15 000 грн/т. Такий рівень відповідає можливості придбати 1 т дизельного пального, використавши виручку від збуту 6 т кукурудзи за компромісною ціною 2500 грн/т (тобто витримується співвідношення цін 1:6, як за відносно усталених умов в першому півріччі 2014 р.)

2) Передбачити відшкодування відсоткових ставок за користування кредитами в першу чергу малим і середнім господарствам з площею землекористування до 5 тис. га і наявною виробничою базою для ведення тваринництва.

3) Державним операторам ринку (Аграрному фонду та ДПЗКУ) негайно розпочати  розрахунки з сільськогосподарськими підприємствами за укладеними форвардними контрактами та укласти нові форвардні контракти під весняну посівну кампанію з використанням ринкових цін.

4) Відмінити (хоча б тимчасово) будь-які мита, імпортні збори при завезенні мінеральних добрив, засобів захисту рослин, техніки та комплектуючих для сільського господарства.

4) Антимонопольному комітету проаналізувати ціноутворення на ринку мінеральних добрив та палива та оприлюднити їх результати.

5) Усунути неправомочність стягнення акцизу на пальне з сільськогосподарських товаровиробників,  техніка яких працює в полі, а не їздить по автомобільних дорогах. Пропонуємо, якщо не відміну цього акцизу, то цілеспрямоване спрямування  коштів від його стягнення на спеціальні рахунки сільських рад для відновлення доріг у сільській місцевості.

«Здійснення вищезазначених заходів лише початок вирішення проблем диспаритету цін в галузі рослинництва. Але навіть ці кроки, дозволять утриматися «на плаву» і не збанкрутіти багатьом малим і середнім агроформуванням, діяльність яких зорієнтована на внутрішній ринок,  і таким чином —  підтримати життєдіяльність сільських територій, стримати їх від поглиблення безробіття та зубожіння», — прокоментувала начальник відділу функціонування аграрних ринків Аграрного союзу України Любов Панкратова.