Бізнесмена з Буковини заарештували за неякісні бронежилети

Середа, 25 березня 2015, 17:17

Підприємець продавав ненадійні бронежилети з підробленими документами

Слідчі підозрюють приватного підприємця, який продав неякісні бронежилети Чернівецькій міській раді та волонтерам, в шахрайстві і підробці документів.

Як повідомляє МВС з посиланням на начальника Управління по боротьбі з організованою злочинністю УМВС України в Чернівецькій області Миколи Нємцова, в ході розслідування кримінального провадження було проведено дві експертизи у Київському науково-дослідному інституті судових експертиз.

За висновком експертів, бронежилети не відповідають класу захисту, зазначеним у супровідних документах. Тобто фактично не забезпечують захист від куль. За інформацією МВС, першими проблему з бронежилетами виявили самі бійці, які їх випробовували безпосередньо в зоні проведення АТО. Крім того, встановлено, що супровідні документи до бронежилетам підприємець скопіював з мережі Інтернет і видав за дійсні.

Слідчі інкримінують чернівецькому підприємцю злочини, передбачені ст. 15, ст. 190 (шахрайство) та ст. 358 КК України (підробка документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів) Кримінального кодексу України. Стосовно бізнесмена суд обрав запобіжний захід у вигляді домашнього арешту.

Проте це не остаточна кваліфікація, зазначив Нємцов. За його словами, підприємець використовував назву відомої марки виробника бронежилетів.