Міський бюджет вкотре змінюють

Субота, 27 червня 2015, 13:34

Міський бюджетНа пленарному засіданні сесії міської ради було вирішено внести деякі зміни до місцевого бюджету на 2015 рік. Куди виділять гроші, і як це повпливає на мешканців міста?

Вчора, відбулось засідання сесії міської ради, на якому було прийнято внести зміни до бюджету міста. Найбільше коштів виділили на управління освіти, а точніше на забезпечення виплати зарплат в повному обсязі, а також на виплати відпускних,лікарняних. Сума сягає 11,9 млн. грн.

Також депутати обопільно вирішили виділити гроші на ремонт інженерних мереж, які потребують капітального ремонту по вулицях: Б. Хмельницького, Ю. Гагаріна, Університетській, на це виділили 635 тис. також планується змінити дах на музичній школі №1 – 166 тис.

Особливу увагу надали питанню економії електроенергії. Вже тривалий час у міській раді піднімалося питання щодо того, що вуличне освітлення потребує надто багато енергії. Тому у рамках проекту «Капітальний ремонт вуличного освітлення шляхом технічного переоснащення світильників на світильники на основі LED-технологій» виділено 400 тис. грн. на його реалізацію. Ці кошти міська рада отримала в рамках програми НЕФКО.

Міська лікарня № 4 вже давно просила про прилад УЗД, тому і на це звернули увагу – 883 тис. грн. Не забули і про спорт – виділено 400 тис. грн. на підтримку ФСК «Буковина».

Лілія Рідна