Олександр Фищук про інвестиційний клімат на Буковині

Понеділок, 13 липня 2015, 10:56

Олександр Фищук про інвестиційний клімат на БуковиніПро механізми залучення в Україну та, зокрема, і на Буковину, іноземних інвестицій, йшлося у прямому ефірі програми «Телевізійна студія А3» на обласному телеканалі «Буковина».

«Нам потрібно повернути довіру іноземного інвестора, особливо в такий важкий для нашої держави період, - акцентував голова обласної державної адміністрації Олександр Фищук. – Сьогодні першочергове завдання держави створити для інвестора належні умови задля його впевненості у тому, що фінансовий ресурс, який він вкладає у розвиток певної галузі, захищений законом».

«Ми всіляко сприятимемо інвесторам, які готові нині вкласти кошти у розвиток економіки нашої області», - додав посадовець.

В контексті залучення в область іноземних коштів для розвитку лісової та деревообробної галузі, Олександр Фищук повідомив, що обласна державна адміністрація розглядатиме усі можливі варіанти для забезпечення нашого переробника лісом та вкотре озвучив власну позицію щодо необхідності переробки лісодеревини на території області.