Податківця-хабарника з Сокирянщини засудили до 8 років ув’язнення

П'ятниця, 30 жовтня 2015, 16:54

15 травня 2012 року працівники прокуратури області спільно з співробітниками СБУ затримали на одержанні хабара начальника Сокирянської об’єднаної державної податкової інспекції, який працюючи на вказаній посаді, будучи службовою особою, вимагав та одержав від директора одного з товариств з обмеженою відповідальністю 40 тисяч доларів США за створення сприятливих умов для здійснення господарської діяльності на території Сокирянського району.

Хотинський районний суд визнав винним посадовця у скоєнні кримінального правопорушення за ч. 4 ст. 368 КК України (вимагання та одержання хабара в особливо великому розмірі).

Засуджений не погодився з даним рішенням та подав апеляційну скаргу.

Апеляційний суд Чернівецької області підтримав принципову позицію прокуратури та засудив податківця до 8 років 6 місяців позбавлення волі з позбавленням права займати керівні посади в органах державної податкової служби строком на 3 роки з конфіскацією всього особистого майна.  Крім цього, на підставі ст.54 КК України його також позбавлено спеціального звання підполковника податкової міліції.