Цирк на воді "Острів Скарбів" в Чернівцях

Хто з нас хоч раз в житті не грав у піратів і не хотів, хоча б випадково, але знайти справжні скарби? Ми часто про таке мріємо, нам іноді навіть сняться пригодницькі сни.

Саме час здійснити свою мрію в цирку-шапіто «Рів'єра». Справжні пірати Карибського моря віднесуть Вас у світ золотих піратських часів XVII століття.

Разом з ними ви прокотитеся найцікавішими куточками земної кулі. Сучасний звук і освітлення, два величезні екрани, на яких йде трансляція програми, сцена, оточена водою і артисти-професіонали - все це створює 3D ефект і занурює глядача в атмосферу пригод.

Театралізована постановка тематичних трюків, більше 20 видів тварин, 50 тонн води, лазерне шоу, яскраві залпи танцюючих фонтанів, басейн діаметром 12 метрів і фаєр-шоу - це те, що варто показати дітям і побачити самому.

Цирк на воді в Чернівцях !!! Поспішайте побачити самі, інакше 100 раз почуєте від тих, хто бачив.

З 29 квітня до 9 травня відбудуться грандіозні вистави цирку Рів’єра у місті Чернівці! Купол цирку розташований в парку ім. Шевченка! Придбати квитки на шоу Ви зможете:
Центральна Каса цирку – в парку ім. Шевченка 9.00 до 20.00;

29 квітня п’ятниця – 18.00 ( кількість квитків обмежена!);
30 квітня субота – 13.00;
02 травня понеділок – 16.00;
03 травня вівторок – 16.00;

06 травня п’ятниця – 18.00;
07 травня субота – 13.00 та 16.00;
08 травня неділя – 13.00 та 16.00;
09 травня понеділок – 15.00;

Каса цирку та бронювання квитків: +38 096 455 11 55, інформація:+38 050 777 26 76.

Краще один раз побачити, ніж 100 разів почути від тих, хто бачив. До зустрічі! 

Актуальна афіша Чернівців: кінотеатри, концерти, нічні клуби

Афіша Чернівців. Ласкаво просимо на чернівецький міський портал. На цьому порталі ви зможете знайти багато цікавого. Афиша в Черновцах. Виставки, вистави, концерти, вечірки, кіно, дискотеки - важко встежити за всіма цікавими подіями. Щоб вчасно придбати квиток на футбольний матч, концерт улюбленого виконавця або не пропустити прем'єру нового фільму афіша в Чернівцях стежить за всіма новинами. З нами ви можете бути впевнені, що не пропустите жодного важливої ​​події. Скористайтеся послугами порталу і завжди будьте в курсі останніх подій в Чернівцях. Якщо ви полюбляєте дискотеки в Чернівцях - відвідайте цю сторінку. Якщо ви ходите в кіно в Чернівцях - читайте про сеанси на нашому порталі. Ми детально описумо кожний фільм, який відбудеться. Концерти в Чернівцях відбуваються часто у філармонії на площах, а інколи і в клубах. Афіша театру в Чернівцях розкриє таємниці культурного життя нашого міста.