На сімейний фестиваль в Чернівцях завітає Дзідзьо

Чернівці зустрічайте!!! 17 вересня (субота) на стадіоні Буковина відбудеться перший великий сімейний фестиваль Пікнік Family Fest , а спеціальний гість фестивалю мегапопулярний ДЗІДЗЬО із мегапозитивним концертом!

Чому ви повинні прийти на Пікнік Family Fest?

 • Такого фестивалю в Чернівцях ще не було, там буде все, що потрібно для чудово відпочинку: food зони, якісна музика, незабутні видовища!
 • Це справжній сімейний фестиваль! Що це означає? Не кількість тат, мам, дідусів і бабусь, а атмосфера - свята, веселощів, хорошого настрою.
 • 100% живий звук! Концерт відомих українських артистів DVOE (Київ) HeartBeat Brass Band (Харків) та інші.
 • Концерт неперевершеного ДЗІДЗЬО! Він не міг пропустити такої події в Чернівцях, тому не пропустіть і Ви!
 • Це буде справді наймасштабніша подія осені, невже Ви готові таке пропустити?

Квитки:

 • дитячий квиток (дійсний лише в сімейному секторі) - 100 грн; 
  фан-зона - 200 грн, попередній продаж (перші 100 квитків) - 150 грн; 
  центральний сектор - 300 грн; 
  сімейний сектор (тато, мама і дитина) - 400 грн.

Придбати:

Довідки:

 • 0673731507 
  0661717535 
  0372 573 268 (каса Літнього театру)


 

Актуальна афіша Чернівців: кінотеатри, концерти, нічні клуби

Афіша Чернівців. Ласкаво просимо на чернівецький міський портал. На цьому порталі ви зможете знайти багато цікавого. Афиша в Черновцах. Виставки, вистави, концерти, вечірки, кіно, дискотеки - важко встежити за всіма цікавими подіями. Щоб вчасно придбати квиток на футбольний матч, концерт улюбленого виконавця або не пропустити прем'єру нового фільму афіша в Чернівцях стежить за всіма новинами. З нами ви можете бути впевнені, що не пропустите жодного важливої ​​події. Скористайтеся послугами порталу і завжди будьте в курсі останніх подій в Чернівцях. Якщо ви полюбляєте дискотеки в Чернівцях - відвідайте цю сторінку. Якщо ви ходите в кіно в Чернівцях - читайте про сеанси на нашому порталі. Ми детально описумо кожний фільм, який відбудеться. Концерти в Чернівцях відбуваються часто у філармонії на площах, а інколи і в клубах. Афіша театру в Чернівцях розкриє таємниці культурного життя нашого міста.