ПЕРША СПРОБА, конференція

Запрошуємо Вас взяти участь у І науково-практичній конференції «Позитивний початковий досвід як чинник успішності професійного розвитку психолога», яка відбудеться 26 квітня 2013 року на базі Буковинського державного медичного університету та Чернівецького національного університету ім.Ю.Федьковича.Шановні колеги!
Запрошуємо Вас взяти участь у І науково-практичній конференції «Позитивний початковий досвід як чинник успішності професійного розвитку психолога», яка відбудеться 26 квітня 2013 року на базі Буковинського державного медичного університету та Чернівецького національного університету ім.Ю.Федьковича.
Мета: сприяти формуванню професійного середовища та налагодження комунікації серед молодих професійних психологів (лікарі-психологи, психологи в лікувальних установах, психологи в закладах освіти, психологи управлінь у справах сім’ї, молоді та спорту, студенти психологічних спеціальностей вищих навчальних закладів).

Тематичні напрямки роботи конференції:
• Проблеми становлення професійної ідентичності психолога
• Типові труднощі психолога-початківця, шляхи подолання
• Супервізія як запорука професійної успішності та психологічного здоров’я психолога
• Актуальні питання становлення професійної спільноти психологів в Україні

Форми роботи на конференції:
Пленарне засідання – виступи та доповіді провідних вчених України, керівників освітянських і громадських закладів.
Секційні дискусії, круглий стіл – доповіді та повідомлення, презентації авторами своїх проектів, спільне обговорення.
Практичні психологічні тренінги, майстер-класи – обмін досвідом та презентація автором практичних, прикладних форм роботи.
Робочі мови конференції: українська, російська, англійська.
Організаційно день ділиться на дві частини: перша половина - пленарне засідання - виступи знаних фахівців з основних тематичних напрямків конференції. Планується онлайн-трансляція на сайті БДМУ. Після перерви психологи –початківці проводитимуть для учасників конференції тренінги, майстер-класи з подальшою супервізією. Заявки на проведення майстер-класів приймаються до 10 квітня. Відбір майстер-класів оргкомітетом здійснюватиметься на конкурсній основі.

Контактні особи:
Поліщук Олександр Юрійович – кандидат медичних наук, доцент, керівник медико-психологічного центру БДМУ, тел.:0503746037; 
Радчук Валентина Миколаївна – кандидат психологічних наук, доцент, завідувач кафедри практичної психології ЧНУ ім.Ю.Федьковича, тел.:0505419617;
Хромюк Валентина – секретаріат, тел.0993420506. 

Актуальна афіша Чернівців: кінотеатри, концерти, нічні клуби

Афіша Чернівців. Ласкаво просимо на чернівецький міський портал. На цьому порталі ви зможете знайти багато цікавого. Афиша в Черновцах. Виставки, вистави, концерти, вечірки, кіно, дискотеки - важко встежити за всіма цікавими подіями. Щоб вчасно придбати квиток на футбольний матч, концерт улюбленого виконавця або не пропустити прем'єру нового фільму афіша в Чернівцях стежить за всіма новинами. З нами ви можете бути впевнені, що не пропустите жодного важливої ​​події. Скористайтеся послугами порталу і завжди будьте в курсі останніх подій в Чернівцях. Якщо ви полюбляєте дискотеки в Чернівцях - відвідайте цю сторінку. Якщо ви ходите в кіно в Чернівцях - читайте про сеанси на нашому порталі. Ми детально описумо кожний фільм, який відбудеться. Концерти в Чернівцях відбуваються часто у філармонії на площах, а інколи і в клубах. Афіша театру в Чернівцях розкриє таємниці культурного життя нашого міста.