Велодень в Чернівцях - 2013

Велодень в Чернівцях - 2013  Програма заходу:    9:30 - збір на Соборній площі,  10:00 - початок руху колони,  10:30-14:00 - розважальна програма на паркінгу ТРЦ "Депо"

Програма заходу:

9:30 - збір на Соборній площі,
10:00 - початок руху колони,
10:30-14:00 - розважальна програма на паркінгу ТРЦ "Депо".

В програмі:

фотоквест, найбільший живий велосипед? конкурс на найголосніший велозвук та інші розваги
У цьому році Велодень відбудеться в музичному форматі, тому пропонуємо всім облаштувати велосипед аудіоколонками та радіоприймачами! Налаштовуємось на хвилю 103,2 FM та їдемо разом з радіо "Станція"!
На фініші - конкурс на найголосніший велозвук! 

Актуальна афіша Чернівців: кінотеатри, концерти, нічні клуби

Афіша Чернівців. Ласкаво просимо на чернівецький міський портал. На цьому порталі ви зможете знайти багато цікавого. Афиша в Черновцах. Виставки, вистави, концерти, вечірки, кіно, дискотеки - важко встежити за всіма цікавими подіями. Щоб вчасно придбати квиток на футбольний матч, концерт улюбленого виконавця або не пропустити прем'єру нового фільму афіша в Чернівцях стежить за всіма новинами. З нами ви можете бути впевнені, що не пропустите жодного важливої ​​події. Скористайтеся послугами порталу і завжди будьте в курсі останніх подій в Чернівцях. Якщо ви полюбляєте дискотеки в Чернівцях - відвідайте цю сторінку. Якщо ви ходите в кіно в Чернівцях - читайте про сеанси на нашому порталі. Ми детально описумо кожний фільм, який відбудеться. Концерти в Чернівцях відбуваються часто у філармонії на площах, а інколи і в клубах. Афіша театру в Чернівцях розкриє таємниці культурного життя нашого міста.