БЛАГОДІЙНА ФОТОАКЦІЯ

До Всесвітнього дня захисту дітей ми влаштовуємо благодійну фотоакцію.     ★1 червня о 12.00 у парку "Жовтневий" на території міні-гольф клубу "Гольфстрім" для вас безкоштовно працюватимуть професійні фотографи, гольф-турнір для дітей, показовий виступ команди Workout, конкурси, розіграші та подарунки.До Всесвітнього дня захисту дітей ми влаштовуємо благодійну фотоакцію.

1 червня о 12.00 у парку "Жовтневий" на території міні-гольф клубу "Гольфстрім" для вас безкоштовно працюватимуть професійні фотографи, гольф-турнір для дітей, показовий виступ команди Workout, конкурси, розіграші та подарунки.

★Триватиме збір коштів на підтримку фонду "Подаруй дитині життя"


★Будемо раді бачити вас, вашу малечу і тих, хто лише чекає на поповнення в сім’ї

★Ваші посмішки фіксуватимуть об’єктиви професійних фотографів

Інформаційна підтримка:
www.vsemisto.info - Сайт міста Чернівці 

Актуальна афіша Чернівців: кінотеатри, концерти, нічні клуби

Афіша Чернівців. Ласкаво просимо на чернівецький міський портал. На цьому порталі ви зможете знайти багато цікавого. Афиша в Черновцах. Виставки, вистави, концерти, вечірки, кіно, дискотеки - важко встежити за всіма цікавими подіями. Щоб вчасно придбати квиток на футбольний матч, концерт улюбленого виконавця або не пропустити прем'єру нового фільму афіша в Чернівцях стежить за всіма новинами. З нами ви можете бути впевнені, що не пропустите жодного важливої ​​події. Скористайтеся послугами порталу і завжди будьте в курсі останніх подій в Чернівцях. Якщо ви полюбляєте дискотеки в Чернівцях - відвідайте цю сторінку. Якщо ви ходите в кіно в Чернівцях - читайте про сеанси на нашому порталі. Ми детально описумо кожний фільм, який відбудеться. Концерти в Чернівцях відбуваються часто у філармонії на площах, а інколи і в клубах. Афіша театру в Чернівцях розкриє таємниці культурного життя нашого міста.