DrupalTour вирушає до Чернівців

Ура, DrupalTour вирушає до Чернівців — “Маленького Парижу” на заході країни! Це ІТ-подія якісно нового формату, що відбувається у різних куточках України. Команда професіоналів з веб-розробки мандрує, знайомиться та спілкується з молодими ІТ-спеціалістами на місцях.

На DrupalTour вас чекатимуть:

  • спілкування з керівництвом успішної компанії з веб-розробки,
  • обмін досвідом з професійними розробниками Drupal,
  • доповіді по PHP, дизайну, іграм,
  • яскраві кар’єрні перспективи,
  • нові знайомства,
  • та просто приємний день у компанії однієї з найміцніших веб-спільнот світу.

Відправною точкою DrupalTour став Івано-Франківськ, який із цікавістю зустрів ініціативу! Знайдіть звіти зустрічі за посиланнями:http://drupal.ua/groups/commercebox/drupaltour-ivano-frankivsk-yak-tse-bulohttp://internetdevels.ua/blog/drupaltour-frankivsk, а також читайте про враження відвідувачів у соціальних мережах за тегом #drupaltour.

Відвідування події безкоштовне за попередньою реєстрацією: http://drupal.ua/tour, а враження, знання та знайомства — просто безцінні!

Приєднуйтесь, адже на вас чекає нова порція цікавих доповідей!

Чекатимемо усіх 13 грудня о 13:00 в Культурно-Мистецькому Центрі "Literatur Cafe" (Центральна пл., 10).

До зустрічі на DrupalTour в Чернівцях!

P.S. Організатор туру — спільнота Drupal.ua (http://drupal.ua/) за підтримки InternetDevels (http://internetdevels.com/). 

Актуальна афіша Чернівців: кінотеатри, концерти, нічні клуби

Афіша Чернівців. Ласкаво просимо на чернівецький міський портал. На цьому порталі ви зможете знайти багато цікавого. Афиша в Черновцах. Виставки, вистави, концерти, вечірки, кіно, дискотеки - важко встежити за всіма цікавими подіями. Щоб вчасно придбати квиток на футбольний матч, концерт улюбленого виконавця або не пропустити прем'єру нового фільму афіша в Чернівцях стежить за всіма новинами. З нами ви можете бути впевнені, що не пропустите жодного важливої ​​події. Скористайтеся послугами порталу і завжди будьте в курсі останніх подій в Чернівцях. Якщо ви полюбляєте дискотеки в Чернівцях - відвідайте цю сторінку. Якщо ви ходите в кіно в Чернівцях - читайте про сеанси на нашому порталі. Ми детально описумо кожний фільм, який відбудеться. Концерти в Чернівцях відбуваються часто у філармонії на площах, а інколи і в клубах. Афіша театру в Чернівцях розкриє таємниці культурного життя нашого міста.