Життя на повторі

Вівторок, 06 серпня 2019, 03:00
Un homme pressé
В ролях: Фабріс Лукіні, Лейла Бехті, Міша Леско, Ребекка Мардер, Ігор Ґотсман, Клеманс Массар, Ів Жак, Фредерік Тірмон, Евелін Діді, Фатіма Адум
Режисери: Ерве Мімран
Рік: 2018
Світова прем`єра: 28.09.2018
Прем`єра в Україні: 08.08.2019
Рейтинг фільму: Рейтинг фільму Життя на повторі
Тривалість: 100 хв.
Вікові обмеження: 16 років
Країна: Франція
Жанр: комедія, драма
Студія: Gaumont, Canal+, France 2 Cinéma

 Ця історія заснована на біографії колишнього глави компанії "Peugeot" Крістіана Стьєффа. Що про нього можна сказати – це був високопрофесійний бізнесмен, який вічно кудись поспішав. Кожен день у нього траплялося безліч зустрічей, графік був неймовірно напруженим – але думати про своє здоров'я часу в чоловіка не було. Крістіан навіть кинув дбати про своє особисте життя заради успішної кар'єри в корпорації. Коли ж чоловік пережив інсульт і прокинувся на лікарняному ліжку, він розуміє, що у нього по суті нічого й немає. За допомогою терапевтів і своєї сім'ї Крістіан спробує відбудувати своє життя заново.

Кіноклуб RED:
Media (показ з 22.08.2019 по 28.08.2019)
16:10 - ціна 60-120 грн.
19:50 - ціна 60-120 грн.


 

Актуальна афіша Чернівців: кінотеатри, концерти, нічні клуби

Афіша Чернівців. Ласкаво просимо на чернівецький міський портал. На цьому порталі ви зможете знайти багато цікавого. Афиша в Черновцах. Виставки, вистави, концерти, вечірки, кіно, дискотеки - важко встежити за всіма цікавими подіями. Щоб вчасно придбати квиток на футбольний матч, концерт улюбленого виконавця або не пропустити прем'єру нового фільму афіша в Чернівцях стежить за всіма новинами. З нами ви можете бути впевнені, що не пропустите жодного важливої ​​події. Скористайтеся послугами порталу і завжди будьте в курсі останніх подій в Чернівцях. Якщо ви полюбляєте дискотеки в Чернівцях - відвідайте цю сторінку. Якщо ви ходите в кіно в Чернівцях - читайте про сеанси на нашому порталі. Ми детально описумо кожний фільм, який відбудеться. Концерти в Чернівцях відбуваються часто у філармонії на площах, а інколи і в клубах. Афіша театру в Чернівцях розкриє таємниці культурного життя нашого міста.