МЕГА ВЕЧІРКА - INSTAGRAME PARTY

MoveON PRESENT     Дорогі друзі, в П'ЯТНИЦЮ 24 ТРАВНЯ   в GRAN PRI Club МЕГА ВЕЧІРКА - INSTAGRAME PARTY ! Вас чекає море задоволення і насолоди, багато чудової музики і позитиву !

MoveON PRESENT

Дорогі друзі, в П'ЯТНИЦЮ 24 ТРАВНЯ
в GRAN PRI Club МЕГА ВЕЧІРКА - INSTAGRAME PARTY ! Вас чекає море задоволення і насолоди, багато чудової музики і позитиву!

Музичний настрій будуть підтримувати:

DJ DIS
DJ FRODO

За мікрофоном найпозитивніший - MC EKZORT

ГУМОР ШОУ - ОЛЕГ ШЕВЧУК ( переможець РОЗСМІШИ КОМІКА )

ВІДЕОРЕПОРТАЖ :
-МОЦНЕ.TV

На вас чекають ШАЛЕНІ КОНКУРСИ ТА ЧУДОВІ ПОДАРУНКИ від партнерів свята:
кінотеатру "3D Ефект"

ФОТО РЕПОРТАЖ - GEOMETRIA

Вхід:
40 грн – ПОПЕРЕДНІЙ ПРОДАЖ
50 грн – в ДЕНЬ ВЕЧІРКИ

 

MoveON PRESENT     Дорогі друзі, в П'ЯТНИЦЮ 24 ТРАВНЯ   в GRAN PRI Club МЕГА ВЕЧІРКА - INSTAGRAME PARTY ! Вас чекає море задоволення і насолоди, багато чудової музики і позитиву !

  

Актуальна афіша Чернівців: кінотеатри, концерти, нічні клуби

Афіша Чернівців. Ласкаво просимо на чернівецький міський портал. На цьому порталі ви зможете знайти багато цікавого. Афиша в Черновцах. Виставки, вистави, концерти, вечірки, кіно, дискотеки - важко встежити за всіма цікавими подіями. Щоб вчасно придбати квиток на футбольний матч, концерт улюбленого виконавця або не пропустити прем'єру нового фільму афіша в Чернівцях стежить за всіма новинами. З нами ви можете бути впевнені, що не пропустите жодного важливої ​​події. Скористайтеся послугами порталу і завжди будьте в курсі останніх подій в Чернівцях. Якщо ви полюбляєте дискотеки в Чернівцях - відвідайте цю сторінку. Якщо ви ходите в кіно в Чернівцях - читайте про сеанси на нашому порталі. Ми детально описумо кожний фільм, який відбудеться. Концерти в Чернівцях відбуваються часто у філармонії на площах, а інколи і в клубах. Афіша театру в Чернівцях розкриє таємниці культурного життя нашого міста.